Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kit válasszak hogy a gyermekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak hogy a gyermeknek jobb legyen? Bőv. Lennt

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal 1 éves a gyeremekünk!nem foglalkozik velem elhanyagol de a gyereket is sajnos!én még valahol szeretm de félek elhagyni viszont megis,erkedtem egy másik pasival aki elfogadná a gyerekem szeretné törődne velem meg én is boldog lennék úgy érzem vele!Mit tegyek szerintetek?segítsetek!de a párom úgy érzi köztünk minden rendben nagy a szerelem közben nem!kocsmázik stb....leülni vele megbeszélni nem lehet és nagyon féltékeny mindenkire!
2010. febr. 18. 15:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
A helyedben én egy köztes helyzetet teremtenék. A férjedtől elköltöznék, az ujjal várnék. Sajnos az a pasi aki sokat kocsmázik a családja mellett, igazi változásra nem képes. Sokkoló dolognak kell történnie,hogy észrevegye valami gond van. Sokkoló mint egy üres lakás ahova hazaér, és nem találja a családját. Na ekkor le tudod ültetni beszélgetni. Egyébként azt hiszem nem. Arra viszont hogy a másik milyen lenne, garancia nincs és tudod a mondást : messziről jött ember azt mond amit akar.
2010. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

viszont már fordult a kocka!Szeretem a másik pasit ő pedig engem ez 1000% érzem és tudom!és a gyerekemet is ebben is biztos vagyok érzem hogy törödik vele ahogy bír!csak a gáz az hogy én még a mostani párommal vagyok ő pedig most kezd változni úgy néz ki!mit tegyek?a szív diktál most és a gyerek!aki sokkal de sokkal jobban érzi magát a pasival és azt mondja neki hogy apa puszit ad neki stb.... az apja meg ha hazaér akkor leszarja és nem én mondom neki!nézi a tv t az apja a gyerek játszana és mérgelődik!az még semmi 3 napja 39.9 fokos láza volt a gyereknek és nem akarta orvoshoz vinni azt mondta minek?könyörgöm ez apa?a másik meg aggódva hívott hogy mivan a gyerekkel!írjatok létszi

2010. febr. 25. 14:00
 13/14 anonim válasza:
csapj le rá, és szeretkezzetek. dumáld meg vele.
2010. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát telefonálni a legkönnyebb.

És oda ment a másik pasi,hogy elvigyen benneteket orvoshoz?Mert ha nem,akkor nagy szájkaratés csupán.

2010. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!