Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kit válasszak hogy a gyermekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak hogy a gyermeknek jobb legyen? Bőv. Lennt

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal 1 éves a gyeremekünk!nem foglalkozik velem elhanyagol de a gyereket is sajnos!én még valahol szeretm de félek elhagyni viszont megis,erkedtem egy másik pasival aki elfogadná a gyerekem szeretné törődne velem meg én is boldog lennék úgy érzem vele!Mit tegyek szerintetek?segítsetek!de a párom úgy érzi köztünk minden rendben nagy a szerelem közben nem!kocsmázik stb....leülni vele megbeszélni nem lehet és nagyon féltékeny mindenkire!
2010. febr. 18. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs h megkérdem, de egy ilyen kis gyerek mellett hol jutott időd "ismerkedni"? Neten? chaten? Azoknak nehogy bedőlj, 90% tök komolytalan!! Egyébként ha nem érzed jól magadat, egy időre költözz haza, hátha ez felnyitja a párod szemét....
2010. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha félsz, már rossz. Ha kocsmázik, duplán rossz. Nézd a gyerek érdekeit és utána a tiédet. Talán próbálj beszélni az uraddal és ha nem tetszik a válasz, akkor ott a másik.

Esetleg a szülők véleménye is segíthet!

2010. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Fenyítsd be a párodat, hogy ha nem változik, elhagyod. (Egyenlőre nem kell mondani, hogy van másik jelölt.)
2010. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha kocsmázik,akkor miért szültél gyereket? Ha együtt élsz a pároddal,akkor miért van másik pasasod is ?Nem minősítem,hogy az ilyen viselkedés milyen nőre vall !Ha egy pasas olyan nővel kezd,aki párkapcsolatban él,az nem komoly ember.Hozd inkább rendbe a jelenlegi kapcsolatod.Ha nem megy,akkor menjél külön a párodtól,és csak azután nézegess szét másik pasi után.Elsősorban ne magadra,hanem a gyerekedre gondolj.
2010. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez most komoly? Mitől vagy abban olyan biztos, hogy a másik pasi szeretné a gyereket, meg hogy vele jobb lenne? Az nem egy-két beszélgetésből derül ki gondolom. Akkor meg miért csodálkozol ha féltékeny? Ha jól számolom, kb. 3 hónapja lehettetek együtt, mikor teherbe estél. Párod akarta a gyereket? Szerintem maradj vele, és próbáld meg helyrehozni vele a dolgaitokat! Szimplán felelőtlen vagy.
2010. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem valaszoloknak minden egyes szavuk igaz!!! Teljesen jol leirtak a tanacsokat neked!

En is azt tanacsolom, hogy az uj ferfit felejtsd el! Mit gondolsz te, meddig leszel szep es jo neki es meddig fogja a gyerekedet elfogadni? Csak ideig-oraig! Utana esetleg majd abba a kapcsolatba is szulsz egy gyereket, mert azt mondja, hogy szep vagy meg aranyos... aztan ket kicsivel maradsz egyedul.

Felejtsd el az uj ferfit.

A ferjeddel beszelj kemenyen.

Ha nem valtozik, hagyd el, menjel a szuleidhez, de ne az uj pasashoz!!!

2010. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"a párom úgy érzi köztünk minden rendben nagy a szerelem közben nem!kocsmázik stb....leülni vele megbeszélni nem lehet"


Akkor most próbáltad vagy nem?


Ha komolyan próbáltad már, akkor tudná, hogy valami nincs rendben.


Ha nem próbáltad, honnan tudod, hogy nem is menne a dolog?


Valami itt nem stimmel. És nálad nem. Lehet, hogy a párod egyszerű lélek, lehet, hogy kocsmázik, lehet, hogy féltékeny, de ha neked van valami bajod vele, azt neked kell közölni vele, tudtára adni, mert biztosan nem gondolatolvasó, hogy magától kitalálja! És az ilyet nem elég belesuttogni a párnába, vagy a saroknak mondani, amikor a másik nincs ott. Ezt bizony szembe kell mondani, bármilyen kellemetlen, vagy következményei vannak. És ezt te nem mered megtenni, inkább elsunnyognál a közös gyereketekkel egy másikhoz... :(


Remélem érzed, hogy ez nem a tökéletes megoldás. Azt nem mondom, hogy te vagy a felelős mindenért, vagy neked kellene megváltoztatni a párodat. De szólni, kimondani tudni kell, ha baj van! Abban a hiszemben hagyni őt, hogy minden rendben, aztán lelépni másvalakihez, elég undorító, gyáva dolog. Remélem, hogy ennél több lakik benned! :|

2010. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta ,hogy miért gondolod hogy a másik elfogad gyerekkel együtt,annak igaza van.Azért ez nem úgy működik.Eleinte ez megfogás,aztán később majd kiderül,lehet hogy elfogad,lehet hogy nem??

Ne pasit nézz magadnak elsősorban,hanem a gyerek érdekét nézd.Nekem is fura hogy a párodban nem vagy biztos,de a láthatáron már kapcsolatot vélsz :(

2010. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Senki sem jós,ezért roppant kemény a dió!A férjed azt hiszi minden ok,így szemrehányást nem is tehetsz neki(bár magától is motoszkálhat benne,hogy ez így nem teljesen frankó,de ha nem szólsz semmiért rád hagyja ..., oszt ennyi).A pároddal MOSTANSÁG kell megbeszélni a lényeges dolgokat,mert nem kéne veszni hagyni a gyermek édesapját,aki a férjed(PL:még több kocsma=még több gond.Anyagi,egészségügyi,kapcsolata a családdal stb.!)!A féltékenysége meg ezek szerint nem alaptalan minden esetben!Boldog lennél azzal a másik PASIVAL?Amíg PASInak írod-hívod,bocs,de nem hiszem,mert Ő, a nagy "MINDENJOBBLESZVELE", Neked még csak egy PASI!Nem adhatok tanácsot döntsön a Te ,szíved,ösztönöd,eszed!Két év nem nagy idő egy kapcsolatban,de sok felelősséggel járó dolog összegyűlhet benne mindenki részéről,és ezeket vállalni illik,kell!Különben folyton csak kerülgetésé,meg menekülésé változik az egész,aminek sokszor kopp a vége!Beszélgetni kell a gondokról!Ha nem változik az embered hozzáállása(de ehhez egy kis idő kell,hogy megtud),akkor viszont lépni kell,senki nem szeret boldogtalan lenni,az élet meg ugye, megy!Bocsánat ha nem tetszőt is írtam,ez az én okoskodásom,amit ismeretlenül könnyű megtenni!Minden jót kívánok Nektek! Pasi36
2010. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A gyereket hagyd az apjánál,te meg menj el a pasihoz.

Nem fog neki jót tenni a kétévenkénti költözés.

2010. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!