Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megéri várni hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A férjem és köztem felmerült a válás gondolta, 4 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves fiunk. Mostanában rengeteg veszekszünk, és 2 éve szinte megszűnt a szexuális életünk. Havi 1-2 alkalom volt. Eleinte nekem baromi nehéz volt, leginkább emiatt veszekedtem vele. Aztán feladtam egy idő után. Most már ott tartunk hogy 3 hónapja nem volt semmi. Ideiglenesen az egyik rokonomnál húztuk meg magunkat. 2 éve belekezdtünk egy ház építésbe, azóta itt vagyunk. Ez rengeteg veszekedést szül. Leginkább emiatt vagyunk frusztráltak. Leginkább ő. Már látjuk a fényt az alagút végén, 2-3 hónap és kész lenne a felújítás, csak most a férjem elvesztette a munkáját. Így nem tudjuk mikor lesz kész és lehet végre saját életünk. A türelmünk véges, és kezd betelni a pohár. Nem tudom hogy érdemes-e várni a jobb életre. Ő azt mondja szeret, amit egyáltalán nem mutat ki. Én úgy érzem már csak élünk egymás mellett. Mint a testvérek, bár szerintem azok is jobban törődnek egymással. :( Várjak hogy megadjam magunknak a lehetőséget egy saját életre?
2015. jan. 26. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tartsatok ki! Az építkezés nagyon sok kapcsolatot szétvert már, szerintem én nem is mernék belevágni. Ezt tudatosítsátok, és valahogy azt, miben vagytok, és mit tudtok most tenni, hogy jobb legyen. A jóban-rosszban-nak ez a második fele... Lehet még jobb, és akkor majd örültök, hogy kitartottatok. Nagy pluszt ad egy kapcsolatnak, ha egy hullámvölgyet együtt végigcsináltok.
2015. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!