Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megéri várni hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A férjem és köztem felmerült a válás gondolta, 4 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves fiunk. Mostanában rengeteg veszekszünk, és 2 éve szinte megszűnt a szexuális életünk. Havi 1-2 alkalom volt. Eleinte nekem baromi nehéz volt, leginkább emiatt veszekedtem vele. Aztán feladtam egy idő után. Most már ott tartunk hogy 3 hónapja nem volt semmi. Ideiglenesen az egyik rokonomnál húztuk meg magunkat. 2 éve belekezdtünk egy ház építésbe, azóta itt vagyunk. Ez rengeteg veszekedést szül. Leginkább emiatt vagyunk frusztráltak. Leginkább ő. Már látjuk a fényt az alagút végén, 2-3 hónap és kész lenne a felújítás, csak most a férjem elvesztette a munkáját. Így nem tudjuk mikor lesz kész és lehet végre saját életünk. A türelmünk véges, és kezd betelni a pohár. Nem tudom hogy érdemes-e várni a jobb életre. Ő azt mondja szeret, amit egyáltalán nem mutat ki. Én úgy érzem már csak élünk egymás mellett. Mint a testvérek, bár szerintem azok is jobban törődnek egymással. :( Várjak hogy megadjam magunknak a lehetőséget egy saját életre?
2015. jan. 26. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már ennyit vártál,akkor még várd meg,amíg beköltöztök,és ott adj egy új esélyt magatoknak.remélem hamar talál munkát
2015. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen várj, meg fogjátok oldani és kimásztok a nehézségekbõl.

A szexualitást viszont prbóljátok ujrakezdeni,hiszen az segit sokat az ujrakezdésben.

2015. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most legyél igazán kitartó, és segíts neki munkát találni. Aztán ha majd beköltöztök az új házba, meglátjátok hogyan tovább.
2015. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En is varnek
2015. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sült galambot kellene várni, hanem megváltozni. Nincs az a konfliktus, amit ne lehetne kulturált hangnemben megbeszélni egymással. Miért veszekedtek? Normális ember a feszültségét nem a másikon vezeti le. Járjatok inkább futni vagy teniszezni. Ott kitombolhatjátok magatokat anélkül, hogy a másik torkának ugranátok.
2015. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"csak most a férjem elvesztette a munkáját." Most találni kell munkát, ez mindennél fontosabb. Ne veszekedjetek.
2015. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
És te vajon kimutatsz akármitis felé,egy kapcsolatban akkor is mellete kell állni,ha sűlyedni kezd az ember,nincs munkája,vagy gondjai vannak,ha te nem állsz most mellé akkor megette a fene a kapcsolatot.ne csak a jóban a rozsaszin ködbe keljen,hanem a nehézségekben is De ,ha nem így érzed akkor hagyd a fenébe és fuss el,fölösleges az időtöket pazarolni.
2015. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

El nem hiszed, mennyit fog segíteni a saját hely.

A normál szexuális életünket erősen meg kellett zabolázni, mióta muszájból a szüleimhez költöztünk (ideiglenesen).


Nincs nappal szex, mert imádnak bejárni hozzánk, nincs hangos szex, nincsenek játékok, romantikázás, romantikus vacsi, egyéb helyek, csak az ágy, az is halkan, ne recsegjen.


Adj időt magatoknak, nem sok kell, hogy elköltözzetek :) szerintem helyre tudjátok hozni!

2015. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Én is amondó vagyok hogy várj még egy kicsit, lehet rendeződni fog!
2015. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen várjatok és legyetek toleránsabbak egymás felé. Nagyon nehéz ez az időszak, érhető a feszültség.

Gondolj bele, az jobb lenne, ha elválnátok és tönkretennétek, kiárusítanátok mindent, amiért eddig küzdöttetek?

2015. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!