Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az esetek többségében az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esetek többségében az anyának vagy az apának itélik a gyerekeket ha az anyának el kell jönnie válás elött?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Otthonról kellett eljönnie? Nem mindegy hogy kidobták erőszakkal, vagy kellemtlenül érezte magát és lelépett, a gyereket otthagyva. Na akkor tutira az apának
2015. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kellemetlenül
2015. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy már nem bírt egy fedél alatt megmaradni az illetővel, az nem jelent semmit!

Annak fogják ítélni, ahol a gyereknek lesz jobb!

Már nincsen ez a törvény amire te gondolsz - régen volt egy hasonló a lakás esetében is, de ezeket már eltörölték.

2015. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "esetek többsége". Individuális esetek vannak, egyéni megítéléssel.

Ezért bírók döntenek, és nem gépek.

2015. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is válok, kisgyermekünk is van, úgy hogy elég sok fórumot olvastam a témában. Azt kell mondjam, hogy ha az anya eljön, és a gyerek marad a megszokott lakásban az apukával, akkor az apának ítélik. Ez nem 100%, de én sok anyukával beszéltem, és kivétel nélkül mindegyiknél így történt. Persze ha nincs valami nagy gond az apukával. Mikor elkezdődött nálunk a válás, nekem az ügyvédem is azt mondta, hogy se gyerekkel,se gyerek nélkül eszembe ne jusson eljönni a házból. Olyan esetet is olvastam, ahol az apa szüleinél laktak és kirakták az anyukát. ott is apuka kapta. És ne írjátok, hogy ott valami más gond is volt az anyukával, mert nem. Nincs már anyapártiság. Ahol apuka küzd a gyerekért, ott kb. fele-fele arányban kapják meg a gyerekeket. Én tapasztaltam gyámhatóságnál, mindenhol.
2015. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyetértek veled. Ismertem egy családot, ott az anyuka (tök jólszituált, egyetemi végzettség,vezető beosztás) eljött otthonról, hogy "új fészket " építsen, és ezt tette az új pasijával, mondván ha kész az új ház, max fél év, elhozza a gyereket (akit addig az apja nevelt, ő meg bébiszitterekkel tudta megoldani a kisfiú felügyeletét, mivel ő is magas beosztásban dolgozott) Végül az apai nagyszülők is beléptek a képbe , segítettek a nevelésben (nekik Pest megyébe kellett költözni ehhez vidékről), majd mire bírósági szakba jutott az ügy, az anyuka háza felépült, ott élt a pasival, a kisfiú pedig minden hétvégén nála volt Az apának ítélték, mert ott hagyta -és senkit nem érdekelt milyen indokkal tette.
2015. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért ítélték az apának, mert "ott hagyta őket", hanem mert a gyereknek a folytonosság a legfontosabb.
2015. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!