Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire emeltethetem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire emeltethetem így a gyerektartás összegét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt férjem 2011. februárja óta Floridában van. Megkérdeztem tőle, mit dolgozik, mennyit keres, azt válaszolta hogy csak nyaral. De a mai napig kint van. Havonta kapok 12.000Ft-ot, amit valószínű volt apósom fizet be a számlámra. Volt férjemmel van egy olyan közös ismerősünk, aki szintén kint van Floridában, tőle megkérdeztem mit tud róla. választ nem kaptam, viszont volt férjem másnap tiltott Facebook-on. Nem érem el sehogy, ha pedig válaszol is, akkor hazudik. Mennyi az esélye annak, ha perre viszem a dolgot, biztosan megemelik az összeget, és nem csökkentik. Lányunk már 8 és fél éves, 3 hónaposan látta utoljára. nekem nem az a célom, hogy minél több pénzt lehúzzak róla, de a bírósági ítélet szerint havonta a fizetése 20%-a, de minimum 12.000Ft jár meg. Gondolom több mint 3 éve kint van, csak van már munkahelye stb. Mennyire tudnám megemeltetni az összeget? mennyi lenne a perköltség, amit be kellene fizetnem? Előre is köszönöm a segítséget! További szép napot mindenkinek.
2014. jún. 20. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező nagyon sajnálom hogy gyermeked apjának ilyen a hozzáállása. De hidd el ez a per neked csak kiadás, veszteség lesz. Hasznoz nem remélhetsz. De te tudod!
2014. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Mindenképpen menj be a bíróságra az ingyenes tanácsadó napra, ott minden szükséges felvilágisítást megkapsz.


2. Ha az apa külföldön dolgozik, akkor a magyarországi azonos munkakörben átlagos jovedelmet veszi a bíróság alapul, nem az ottanit, mert az ottani kiadások is sokkal magasabbak, mint itt.


3. Ha az apa hivatalosan nem dolgozik, akkor nincs olyan jövedelem, amiböl a gyerektartást vonni lehetne, ezért emelni egész biztos nem fogják.

2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sikerült valamit intézni Kérdező?
2014. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!