Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyakori, hogy házassága alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy házassága alatt valaki beleszeret egy másik emberbe, beadja a válást, hogy a szerelmével legyen? Vagy ez csak tündérmese?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha 2 házas ember szeret egymásba?Mindketten elválnak?
2014. jún. 10. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem tudom, hogy mennyire gyakori, de a párom exneje ugyanezt játszotta el. Házasok voltak, ő csalta a páromat fűvel-fával, aztán az egyik pasasba bele is szeretett. Beadta a válópert, a pasas meg kirúgta, amint kimondták a válást.

Azóta egyedül van a nő, nem kell a kutyának se. Meg is érdemli.

2014. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam :)) Hanem amikor már a házasság teljesen kihűlt, csak ölik egymást és úgy szeret bele az egyik fél valakibe
2014. jún. 10. 08:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem működik a házasság ,idejében el kell válni ,és nem tovább szítani a feszültséget azzal ,hogy szerető is kerül a képbe !
2014. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esély van erreis, meg arra is.

Nem a gyakoriság fogja meghaátorzni, hogy veled mi történik.

2014. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb esély van arra, hogy két házas ember egymásba szeret, mint arra, hogy végül mindkettő eldobjon mindent az új kapcsolatért és elváljon.

Van ilyen is természetesen, nem mondom, hogy lehetetlen, meg volt is már rá példa, de nagy általánosságban az a vége, hogy mindkét fél, vagy csak az egyik inkább választja a házasságát.

2014. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a tündérmese szót arra használni, hogy az egyik fél megcsalja a házastársát és a szeretőért elválik elég erős...
2014. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig de bizony,ez nem tündérmese,hanem maga a boldogság!:)

Csak a megfelelő pasiba kell beleszeretni!:)

2014. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint hiába az új szerelem, kaland, a házas fél nehezen lép ki a családi egységből. Bizonyos idő elteltével a házas fél megszakítja a románcot és visszatér a családjához. Két házas ember esetén szinte biztos hogy az egyik kevésbé mer lépni mint a másik, így itt még kevesebb az esélye a válásnak. Úgy tudom az esetek többségében így van, persze nyilván vannak kivételek.
2014. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férjem elköltözött tőlünk, mert azt mondta szerelmes. A fiunk miatt szedtem össze magam, meg tudtam, hogy ha felszáll a lila köd akkor vissza akar majd jönni és így is lett.


Kb 70 évig lesz emiatt lelkiismeretfurdalása a barinőjét meg emiatt kitették a munkahelyéről. Nem bírom sajnálni...

2014. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!