Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki segítsen, légyszíves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, légyszíves! Ötletek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Apukám alkoholista, és egyre betegebb, egyre jobban kicsinálja lelkileg az egész családot... Főleg engem és anyukámat. A mostani történet röviden annyi, hogy apukám nagyon féltékeny típus, és szinte kisajátítja anyát. Most jelen pillanatban azon hisztizik, hogy szeretné megkapni anyu híváslistáját, mert tuti van benne hiba, azért nem adja oda, és amíg nem kapja meg, addig fog balhézni, ha pedig hibát talál benne, mindenkit megöl, aki tehet róla. (Úgyse, csak a szavak embere...) Minden nap öngyilkos akar lenni, volt, hogy hajnalba, mikor nekem másnap suli volt, nem hagyta abba a hisztit, előttünk fente a kést, fenyegetőzött, hogy így meg úgy megöli magát...stb, ez addig fajult, hogy ijedtembe hívtam a mentőket, hogy vigyék el, de jöttek a rendőrök is, előttük meg apa fülét-farkát behúzta. Azt hiszem egy hete volt, hogy szerzett egyik ismerősétől 6 db Xanax-ot, és elkezdte őket bevenni, 2-t be is vett, a többit sikerült elvenni tőle... Meg ilyenek. Arról nem is beszélve, hogy aki megmondja neki a véleményét, hogy egyre szánalmasabb, azt mindennek elhordja, folyamatosan hárít, nem ismeri fel magát... Bár vannak tisztább pillanatai, de azok 1-2 napnál (jobb esetben) nem tartanak tovább... Az állandó veszekedésektől teljesen kikészülünk anyával, és ismerem apát, elég nagy pszichopata, félek is tőle rendesen, de főleg anyát féltem... Az ivást nem hajlandó abbahagyni, most volt, hogy befekszik elvonóra, de abból sem lett semmi... Meg folyamatosan jön a "halál listájával", hogy aki neki rosszat okozott, azt meg fogja ölni/öletni... Még sorolhatnám amiket csinál... De egyszerűen nem lehet tőle megszabadulni, nem megy el a lakásból... Fogalmunk nincs, hogyan lehetne elérni, hogy végre békén hagyjon minket, ezért szeretnék itt segítséget kérni! Akinek van bármi ötlete, hogyan szabaduljunk meg tőle, az írjon! Előre is nagyon köszönöm!!!! 14/L (bocsi ha hülyén fogalmaztam, csak most is tiszta idegbe vagyok...)
2014. ápr. 20. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem lehet megváltoztatni, és nem is kell áldozatot hozni egy szar alkoholista miatt. Csúnya kimondani, de ti akkor jártok a legjobban, ha tényleg történik vele valami.
2014. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Keresd ki a városban a szociális munkásokat, vagy valami gyermekvédő szervezetet és kérdezd meg őket bátran.

Nagyon sajnálom helyzetedet.

Ha van rokon ahova mehetnétek, vagy barát, jó lenne, ha anyukád beadná a derekát.

2014. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!