Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kell értelmezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell értelmezni az alábbi mondatot?

Figyelt kérdés

A gyermeket páros hétvégén szombaton reggel 8órától, délután 16 óráig látogathatja...


addig kell vele lennie az apának vagy a között az időtartam között az is elég ha csak 1 órát van vele?


Mert a bírónő ezt rendelte és azt mondta azért hogy szokja a gyermek az apját és ha ez így megy 4 hónapon át akkor utána magával viheti, de ha nem akkor adjak be új keresetet, viszont apuka ha csak egy órát van a babával, akkor hogy szokja őt meg?


2014. márc. 24. 19:48
1 2
 11/19 Ditta323 ***** válasza:
Ha apuka úgy dönt akkor minden 2. szombaton /azaz páros szombaton/ 8-16-h ig vele lehet. Ha apuka igényli és azt akarja akkor igen 8 órát tölt a gyermekkel.
2014. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

" páros hétvégén szombaton reggel 8órától, délután 16 óráig látogathatja"

LátogatHATja, tehát nem köteles, csak ekkor van rá lehetősége. Ronda példával élve olyan ez, mint egy bolt nyitva tartási ideje: a nyitási és zárási időpont között van lehetőséged bemenni vásárolni, azon kívül viszont nincs.

Azt a vesszőt nem tudom, miért írta a bírónő a két időpont közé, nem kell oda.

2014. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ezt 4 hónapra szabta a bíróság és a gyerek 15 hónapos korában elviheti magával ha ezt betartja... csak épp ha kéthetente vele tölt 1 órát akkor nem szokik hozzá a gyerek, nem is eteti, nem is pelusozza mert nem akarja hogy ne legyen később étvágya, nem is altatja, vele van pár órát amit sétálnak babakocsiban
2014. márc. 24. 20:41
 14/19 Jégtánc ***** válasza:
Mármint már most 1 órát tölt vele,vagy honnan szeded az 1 órát?
2014. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a te kérdésedet nem értem. Én apa vagyok, Felneveltem 2 fiút, és van 4 unokám, de soha nem ültem mellettük még egyfolytában 10 órát. Egy olyan apa, aki 2 hetente jön, mit tudna csinálni egy szobában több órán át egy kisgyerekkel? Neki is kellene ennie, WCznie, stb.

Másként meg ne a bíróságot bántsd, hogy így oldotta meg a ti problámátokat, amit ti csesztetek el ( legalábbis a baba szempontjából. Szerinted akkor most ez az idő sok, vagy kevés, vagy mi a bajod vele?

2014. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem is zavarna, ha azt nézné az ex árgus szemekkel mit csinálok.
2014. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

igen onnan szedtem az egy órát, hogy annyit volt vele. Nem nézem árgus szemekkel mert elmegyek ha ő jön.


8 óra alatt lenne lehetősége etetni, pelenkázni, altatni de ezek egyikét sem csinálta még, abba amit itt tölt ez mind nem fér bele

2014. márc. 25. 07:08
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki jó apa, hogy eteti meg pelenkázza a gyerekét. Azt kellene inkább nézni, hogy egyébként szívesen van-e a babával, szívesen beszél-e hozzá, szívesen játszik-e vele. Ha igen, akkor tök mindegy, mennyi időt tölt vele, a gyerek szeretni fogja.
2014. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem szokott vele beszélgetni, csak tolja magaelőtt a babakocsit, kettesben nem maradnak, ha mégis úgy hagyjuk őket ölbe veszi s jönnek oda ahol vagy anya vagy én vagyok
2014. márc. 25. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!