Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon fontos! Tudnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verocska0113 kérdése:

Nagyon fontos! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Három hónapos a kisfiam, az apja meg lelép egy másik nővel. Albérletben élünk amit nélküle nem fogok tudni fizetni. Milyen lehetőségeim vannak? Ugye nem vehetik el a kisfiamat???
2014. jan. 13. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

De elvehetik, hiszen nem tudod eltartani!!!


Amúgy mire szültél?

Majd mi eltartjuk helyettetek???

2014. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Keress olcsóbb albérletet. Végső esetben szobát, költözz haza a szüleidhez vagy más rokonhoz.


Nagyon fontos, hogy a kisgyereket el tud látni. Biztosítva legyen a lakhatása, ruházkodása, étkezése.

2014. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Munkahelyeddel kell beszélni, mikor tudsz visszamenni.

Keresni bölcsit a gyereknek.


Olcsóbb albérletet is nézhetsz, esetleg társbérletet.

2014. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Szüleidhez, nagyszüleidhez nem tudsz beköltözni átmenetileg? Vagy esetleg testvérhez, más rokonhoz?


Végső soron ott vannak még az anyaotthonok, hogy átmenetileg segítsenek, de örökké ők se fognak tudni nulla jövedelemmel.

Amint tudsz, és a kicsi mehet bölcsibe, kezdj el dolgozni, hogy önállóan is életképes legyél, és gondoskodni tudj a piciről.

Apuka meg fizessen tartásdíjat addig is.

2014. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Olcsóbb albérlet.
2014. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
inkább ne írtál volna.. Nyilván egy sértett pasi vagy de nem én bántottalak!
2014. jan. 13. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Gyedet kapsz?
2014. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Első! Semmit nem tudunk a kérdezőről csak azt, hogy a párja akivel közösen vállaltak gyereket ott hagyta, illetve, hogy a jelenlegi albérletüket nem fogja tudni egyedül fizetni.


Nem tudjuk, hogy mennyi a bevétele semmit. Nem kért se téged se engem, hogy vegyünk nekik reggelit.

2014. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A tgyás elég magas és az albi sem mondható drágának csak az én. yvoo.én nevemen vannak a tartozások..
2014. jan. 13. 16:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Házasok vagytok vagy csak együtt éltetek? A tartozás miatt kérdezem.
2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!