Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás nélkül vissza lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás nélkül vissza lehet venni a lánykori nevet valahogy?

Figyelt kérdés
Hogy és mennyibe kerül? Válás is lesz, csak egyelőre nincs rá pénzem, de ezt most nagyon kell a lelkemnek.
2013. szept. 3. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerős megcsinálta, nem válás és probléma miatt, hanem más okból. Okmányiroda, a pontos összegre nem emlékszem, pár ezer forint volt, simán megcsinálják. Nem kell hozzá válni.
2013. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez szuper hír, akkor felhívom az önkormányzatot.
2013. szept. 3. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját neveddel Te rendelkezel.:)
2013. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem érdemes felhívni. Menj be az önkormányzat anyakönyvi hivatalába. Külön ügyfélfogadása van. Bekopogsz, és elmondják, mi a teendő, és ott helyben elindítják az eljárást. Váláskor egyébként tudomásom szerint azt kell külön kérni, hogy megtarthassa valaki a férjezett nevét.

amúgy elveszíti.

2013. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, csak minden fórumon azt olvastam, hogy válás utáni papírokkal lehet. én viszont nem akarok addig várni, egyszerűen mocskosnak érzem addig magam. ez rémesen hangzik, de ez van.
2013. szept. 3. 11:12
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi négyes! nem is vészes: 5000 illetékbélyeg és a személyes papírok, kivonatok.
2013. szept. 3. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!