Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fognak nekem hinni a biroságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fognak nekem hinni a biroságon, meg kérdeznek?

Figyelt kérdés

Apukám feljelentette anyukámat mert nem ad oda láthatásra. Anya azt mondja neki h beteg vagyok,azért nem mehetek. De volt olyan is h a hatso ajton kellett kimenni h apa ne lásson meg,mert azt mondta neki kirándulok. Nekem sokáig azt hazudta anya h apa nem is jött értem. De rájöttem h pedig apa vár a ház elött csak én nem mehetek ki.

Kellett már beszélni családsegitős nénivel,aki olyanokat kérdezgetett h én miért nem akarok apával találkozni,mondtam h én akarok csak anya nem enged,és meséltem neki h anya multkor azert nem engedett mert azt mondta h beteg vagyok,pedig nem voltam az. De a nő be akarta nekem magyarázni h akkor beteg voltam tényleg. A biroságon is ez lesz?

12/f


2013. aug. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azt fogják hinni,hogy valamikor befolyásolt apud.De amúgy szerintem már azért megkérdeznek ilyenkor.. ha meg nem,akkor bocsi,hogy hülyeséget írtam.De azért ilyen esetben illene megkérdezni a gyereket is..
2013. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

sajnalom ket tuz koze kerult okossan mond el az igazat az a legjobb.

Csak oszinten mond el apat is anyat is szereted es milyen rossz ez neked

2013. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

A családsegitős, a védőnő, stb egy maffia. Az anyát védik ha kell a gyerek rovására. A biróságon se jobb a helyzet.

A megoldás az hogy találsz olyan embereket akikben megbizhatsz. Lehet ez tanár, körzeti orvos, stb.

Szomszéd is lehet de jobb lenne ha hivatalos jellegű tanu lenne. Iskolában elvileg van iskolapszichologus, most kezdődik az iskola.

Csapdát is állithatsz, pl, ha elköveti azt a hibát hogy betegnek tituál iskolaidőben, a birónak már mondhatod hogy aznap voltál iskolában s nem voltál beteg...

2013. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Ezt ugye az apuka kérdezte?

Mert ez a stílus és fogalmazás nem egy 12 éves fiúé!

2013. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni édesanyáddal. Mond el neki, hogy tudod, hogy ő és apukád sok mindenen keresztül mentek, és biztos vagy benne, hogy sokszor megbántották egymást, de ehhez neked semmi közöd. Biztosítsd anyukádat, hogy nagyon szereted, sőt mondhatod, hogy persze őt jobban szereted mint apudat, de szükséged van apukádra is. Minden gyermeknek joga van mindkét szüleivel együtt lenni te miért vagy kivétel. Kérd meg anyukádat, hogy ha közte és apukád között konfliktus van azt oldják meg, de téged ebbe ne keverjenek bele, majd búj oda hozzá és puszild meg.
2013. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is az volt az első érzésem, hogy ezt nem egy 12 éves írta.
2013. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak az igazat mondd, az a legegyszerűbb neked is!
2013. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A láthatás joga és kötelessége is apukádnak, ezt anyukád nem tilthatja meg. Azért kell menni bíróságra, hogy ott elmondhassa apukád is meg Te is, hogy szeretnétek találkozni. Majd a bíróság kötelezni fogja anyukádat, hogy ne akadályozza ezt meg. Ugyanis ezzel törvényt sért. Amúgy ha nem is hallgatják meg a Te véleményedet, akkor is lesz változás, ugyanis mindig nem lehetsz beteg, mindig nem kirándulhatsz, ezt nem fogja tudni anyukád kimagyarázni. Szerintem most nincs megállípítv, hogy mikor találkozhattok, ezért tudta ezt anyukád eljátszani. Most majd ott lesz papíron, hogy pontosan mikor tudtok találkozni, így ezekre az időkre nem lehet más programot szerveznie.

Ne hagyjátok magatokat apukáddal, ugyanis ezt az időt senki (még anyukád se) tudja majd pótolni.

2013. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!