Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Olyan sok mindenre azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sok mindenre azt mondják itt egyesek, - "kidobnám, elzavarnám, lecserélném. "?

Figyelt kérdés
aztán hová dobnád a férjed pl-ul a közös otthonból, hogy ha mindketten szegények vagytok? Vagy a név csere válás után, nem kis pénz és mászkálás. EZt hogy oldanák meg? Mert mondani könnyű, hogy én kivágnám! Csakhogy nem egy db papírfecniről van szó. Akkor hol a megoldás?
2009. szept. 23. 06:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Már bocsi,hogy belekérdezek!Az első válaszolótól kérdezem,ha minden rendben van a szex és egyéb téren,a férjjel is van foglalkozva,nem panaszkodok és nem üvöltő,bőgő gyerek várja a páromat itthon és a férj mégis már 5éve megcsal,pedig megkap itthon mindent,gyerek nem akadály,akkor mi a helyzet?Nem lehet hosszú távon ezt tűrni,előbb utóbb lépni kell valamit!Szeretetre épült a házasság,mert előtte együttéltünk jó pár évig!Mégis mit tud egy másik nő,amit én nem?

Köszi a választ előre is!

2009. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

08:41, szerintem nem logikus amit írtál, mert teljesen mindegy hogy házasságban élsz valakivel vagy élettársi kapcsolatban. Teszem azt együtt éltek 5 évig, majd jön a szakítás. Házasság esetén ilyenkor jön a válóper amit ki kell fizetni, és ennyiben ki is merülnek a különbségek. Amit élettársi kapcsolatban közösen szereztetek, azt ugyanúgy el kell osztani és ha ez nem megy a civilizált módon, akkor jön itt is a per. Van egy lakásod, de ha azt közösen felújítjátok, máris igényt tarthat egy részére a párod is, vagy kérheti hogy a saját részét fizesd ki.

Szóval attól még hogy nem házasodsz, nem jelenti hogy minden szakításkor bekövetkező anyagi vitát automatikusan elkerülsz.

Azt még hozzátenném hogy úgy belemenni egy kapcsolatba hogy azért nem fogsz megbízni a párodban mert ki tudja mit fog tenni a jövőben, elég szomorú.. ez az egész kapcsolat alapját, a bizalmat kérdőjelezi meg, úgy meg mi értelme?

2009. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10:44-es: én ugyan nem az elsö válaszoló vagyok, de szerintem ö nem arra gondolt, hogy CSAK a feleségnek kell a házasság fenntartását akarni és minden megtenni a jó kapcsolatért. Ha a te párod nem müködik ebben együtt veled, akkor az nem a te hibád. Az elsö csak arra gondolt szerintem, hogy sok nö (ahogy itt nagyon gyakran lehet olvasni) mindjárt az elsö konflliktusnál megoldásként a válást javasolja, illetve azt tartja a megoldásnak. Pedig elöször kellene megbeszélni, elgondolkodni, hogy egy családban nem minden olyan mint a mesében - boldogan éltek, aming meg nem haltak - probémák mindig vannak, és ezeket csak együtt lehet megoldani. Ha az egyik fél nem igy gondolja, akkor nincs sok lehetöség.´

Természetesen nem kell mindenáron együtt maradni, de kicsit többet kellene tenni a házasság fennmaradásáért.

2009. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika de ha egy olyannal él együtt az ember aki megkeseríti az életét vagy így vagy úgy, engem rohadtul nem érdekelne hogy mibe kerül (idő, pénz..stb) csak szabaduljak meg tőle. Csak azért maradjak egy tetűvel mert a válás pénzbe, mászkálásba kerül... tojok rá, megéri a fáradságot, ha utána boldogabb leszek. Én nem vagyok mazoista, és van önbecsülésem.
2009. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a közös otthon pokollá válik, akkor akármilyen megoldás jobb az együttélésnél a nyugalom, a béke érdekében.

Névváltoztatás? Nem kötelező. Ez semennyit sem számít, ha a házasság végérvényesen megromlik, brutalitás, erőszak is van a listán, menni kell.

2009. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!