Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bosszúálló ex férj ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúálló ex férj ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A házasságom utolsó szakaszában volt egy szeretőm akivel rendszeresen csaltam a férjem. Ez kiderült:(

Mikor a férjem ezt megtudta nagyon megvert engem és még akkor az utcára tett. A verésről látlelet készült és rendőrségi ügy lett belőle. A rendőrség viszont nem különösebben foglalkozott az üggyel.

Majd a szeretőm is kapott. Több férfi támadta meg az utcán és nagyon durván összeverték. Eltört a karja, lába, állkapcsa, betört a szemürege, több bordája eltört, több foga kitört. Ebből se lett semmi nagyon.

Majd engem és a szeretőmet is kirúgatta az exem a munkahelyeinkről. A szeretőmet még az albérletéből is. Többször kapott még fenyegetéseket és ő el is költözött a városból mert félt a férjemtől meg a barátaitól.

A válóperben teljesen kilettem semmizve. A pénz egy részét házassági szerződés a másik részét meg off-shore számlák és cégek védték. Így szó szerint üres kézzel léptem ki a házasságból. Még a ruháimat se kaptam meg.

Többször értek már atrocitások. Találtam azóta egy másik munkát. Majd onnan is kirúgattak. Volt, hogy az exem egy barátja odajött hozzám az utcán és "Büdös k..va!" felkiáltás mellet arcon köpött. Többször fenyegettek már meg és félek, hogy bántani is fognak. Már nagyon ki se merek mozdulni itthonról (szüleimnél lakok).

Sajnos az ex férjem nagyon gazdag és nagyon befolyásos így sokfelé elér a keze. Egy 20 ezer lakosú kisvárosban lakunk így nagyon kise tudom őt kerülni.


Mi a megoldás?

Jelenleg se pénzem, se munkahelyem és még félelemben is kell élnem.

Ebben a városban nem sok esélyt látok, hogy jobbra forduljon a dolog. Marad a költözés?


2013. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
59%

éredekes Kérdező, hogy most eszedbe jut az, hogy beszélni kéne vele, de akkor nem jutott eszedbe, amikor elromlottak a dolgok.

én a helyedben ezek után meghúznám magamat, eltűnnék egy olyan helyre, ahol újra kezdhetek mindent, és reménykednék abban, hogy nem talál meg, valamint abban is reménykednék, hogy akivel megcsaltam, annak helyre jön a szeme...

2013. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
69%
Ebben a történetben az a szép,hogy senki nem látja be,hogy a megcsalt férfi,megalázottnak éli át a helytetét! Azért hallkan megkérdezném,hogy ez az idióta barom,mert nem más,csak egy gyenge,perverz féreg,aki hosszú időn át,de a volt párján akar bosszút állni! Hányszor csalta meg a kérdezőt?Az ilyen köcs@g férgek,a plázacicákkal szoktak szórakozni! íJaa,hogy az nem derült ki! De attól még létezhet,ugye?? Az önérzete van bántva és azt hiszi,ha ilyen nyomorúságokat tesz,avval megtorolja,bebízonyítja magának a nagyvilágnak,hogy ő a Jani! Hát nem! Egy utolsó gyáva féreg,mert embernek,de főleg férfinek nem nevezném! Én úgy összeveretném,hogy sírva könyörögne:ne bántsatok! Mindenhová az ő keze sem ér el,csak a seggéig,ami biztosra mondható! Könnyű itt itélkezni,ilyen qrva,olyan qrva! Majd mindenki a halálos ágyán tehet ilyen kijelentést,ha ő minden hiba nélkül élte le az életét! Ami nem múlt el,az még jöhet! Neked is,nekem is kedves gyalázkodó emberek! Megcsalás mentes további szép jövőt!
2013. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó!

Csak egy kérdés: kivel veretnéd meg?:)


Könnyebb ám ezt kimondani mint elérni:)

Kíváncsi lennék a Te tervedre azért:) Hogy oldanád ezt meg?:)

2013. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
88%

Na igen.


Emberek azt hiszik az ilyesmi úgy működik, mint a filmekben, hogy felhívsz egy telefonszámot és kérsz 20 deka verést XY számára...

2013. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
64%
43! Nincs lehetetlen! Mindent ellehet intézni,csak akarni kell! Itt a hölgy nem is akarja! Akarná szíve szerint,ebben biztos vagyok,csak nem lát megoldást! Nehogy azt mondjátok már,hogy amit tesz ez a vadbarom,hogy az normális! Nem elég basszus,hogy megverte,az is aegy sz@r,senkiházira vall,még a további életében sem hagyja?! Ez azért durva és ne mond,hogy nem lenne rá megoldás! Mindenre van! Akarat kérdése! Rosszat tett,belátta nem így kellett volna! De,emberek vagyunk! Egy életen át nem kisérhet,nem szabad hagyni,hogy kisértsen a múlt! A múlt,elmúlt! Talán ennek a seg@fejnek nincs másik +"komolyabb" nő az életében,mert ha lenne,már ezen a dolgon túl lépett volna! Akit ennyire hajt a bosszúvágy,az már beteg! Agybeteg! Nem is kicsit!
2013. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
86%
A felesége volt a "komolyabb" nő az életében!
2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
68%
Jaa,még az kimaradt! Itt,az országban,de akár a világban,ha minden nő akit megcsaltak ezt tenné....hát elég sok nyomorék szaladgálna! Mert azért kedves férfiak! Tegyétek a szívetekre a kezeteket,hogy nem játszottatok még el a gondolattal,rosszabb esetben,hogy nem tettétek még meg! Minimum 10 férfiből 1 megcsalja a párját! Az más kérdés,hogy kiderül -e! Ha nem,szerencsétek volt,ha igen,nem tudom mit szólnátok,ha minden húszadik ember,aki veletek szembejön az utcán,mondjuk sósavval lemart arccal szaladgálna! Mert ez is egy megoldás lenne,ugye? Nem kell itt felbérelni embereket,a nőknek is van fantáziája,ha arról van szó! De az értelmes ember nem csinál ilyen bosszúhadjáratot! Egyszer valamivel megtorolja,ha meg,utána tovább lép! Az ilyen senkiházik,aki nem lát magában erőt,újraépíteni az életét mással,az képes ilyen aljasságokra!
2013. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
57%

Lehet hipotezisokat allitani arra, hogy a ferfiak ilyen olyan szemetek, meg a ferfi is biztos csalta, de ez nem derult ki, csak az, hogy jo volt hozza! Nem helyes az, amit csinal, de le fog nyugodni, ha ugyerzi, hogy lezarta magaban az egeszet. Valoszinuleg nekem is a bosszuallo enem jonne elo, ha valakit szeretek, es megtudom, hogy más f.sz.n elvezkedik, vagy esetleg azzal a szajjal kapok csokot, amivel nemreg....

Szerintem ezt is meg kell erteni, a sertett ember sok hulyesegre kepes. Sajnos sokszor helytelen dolgokra is. Remelem ennel melyebbbre nem fog fajulni a dolog.

Kerdezo en a helyedben ugy elhuznek onnan,bhogy csak na. Mivel se kunka, se gyerek ( nem irtad), alberletben laksz, igy mindegy neked.

Ja es a csavot sem kell sajnalni, mert o is belemaszott egy hazassagba, anelkul, hogy kerte volna a not, hogyha ot szereti, szakitson! Szerijtem tanult beloloe!

2013. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
77%

Nos szerintem amit kaptál, azt magadnak köszönheted, mert először kellett volna elválnod és csak utána szeretőt tartani. A férjed mindent megadott neked, amíg a pénz szaga elkápráztatott, addig jó volt, aztán előbb utóbb még több kellett, pl. egy szerető. Ami ez után történt, az bár nem jogos, de teljesen érthető.

Viszont most már vége, a volt férjed annyiban hibás, hogy nem tud túllépni a dolgon, és valóban le kéne zárnia a dolgot, keresnie magának egy másik plázacicát, aki a pénzéért mindent megtesz, és nem kellene a bosszún törnie a fejét, mert ezzel ő sem lesz boldogabb.

2013. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
81%
49.Mi sem bizonyítja akkor jobban,hogy a pénz nem minden! Az csak ideig-óráig működik.Pénzért csak röpke kis szerelmet lehet venni,a hosszútávú kapcsolathoz az kevés.A férfinak is lehet benne része,hogy már nem szerette,hiába vett meg esetleg neki mindent.A szeretet az nem pótolta! Igen,hibázott,mert először el kellett volna válni,de ez akkor sem megoldás amit ez a féreg tesz! Talán ő is elgondolkodhatna,hogy mi vezetett idáig,miért nem kell a nőnek,még a pénzéért sem! Van ,lehet ott hiba,nem is kevés!Csak könnyebb a nagyfiút játszani,mint esetleg bevallani a haverok előtt,hogy igen,hibázott ő is.Nem adott elég figyelmet,szeretetet,törödést,esetleg az ágyban egy nagy nulla volt,pénzével nem tudta magához láncolni a nőt és még lehetne sorolni! Ja,ez már ciki és szégyen,ugye? Ok-okozat! Mindennek oka van! Miért szeretett ki belőle?Talán a jóságáért? Nem hinném! De nem látunk bele,csak ítélkezünk! Én is,Te is,Ő is!Amennyit itt lelehet irni és elmondott,az édeskevés,hogy megértsük!De ezekre a tettekre ésszerű,elfogadható magyarázat nincs! Mert igen! Hirtelen mérgében tesz az ember őrültségeket,/ami néha érthető/de ez annál több már! Jóval több! Gondoljátok át!
2013. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!