Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerencsétlenkedésben segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlenkedésben segíteni? Hogy lehet kirakni végre a házunkból?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok viszont...itt élünk szüleimmel egy házban (ők lényegében alig vannak itthon) s már nagyon szakítani akarok. Többször megpróbáltam kirakni, már a cuccait is kidobáltam de nem hajlandó elmenni. Ide van bejelentve, anyuékat nem érdekli mert szerintük ha már van gyerekünk mellette a helyem.

Ajtó rossz nem tudom kizárni tudja, hogy juthat be, s amolyan csendes rögeszmés nem használ se fenyegetés se fizikailag semmi. Próbáltam sírva, üvöltve, próbáltam ajtón kilökve-rúgva már annyira kínlódom, anyuék meg csak nézik, szinte röhögnek rajtam. :(

Mint egy fogyatékos annyira, az ember szánja de ne rajtam s az idegeimen akarjon élni. Volna hova mennie csak beette ide a fene, mondván anyuéknak nincs vele baja. (mivel ők csak hétvégente vannak itthon s nekik is hiába sírok szinte.) Zsarukat félek kihívni a kicsi. Tisztes ház, tiszta, rendezett, mindent megkap a gyerek csak Ő tűnne már el sokkal jobb volna. Hiába próbáltam felnőtt kulturált módon megbeszélni annyiszor nem vitaképes, csak bújik, ölel, vagy csapkod.



#házbitorló
2012. dec. 11. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6/10ma 07:52 megmondta a tutit. Ha másképpen nem megy lécelj le onnan amíg lehet. Ilyenkor mindenki észbe szokott kapni hogy mi is van körülötte!
2012. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elköltözni?
2012. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elmész az okmányirodába, viszel magaddal 2 tanút, és 3 ezer forintot, megtörténik a kényszerkijelentés, majd rendőrökkel ki tudod rakni.


DE ha már itt tartunk, arra még nem gondoltál, hogy zárat cserélj? Vagy nemes egyszerűséggel elvedd tőle a lakáskulcsát? Vagy az utca végéig vonszolni a cuccait, és amikor értük megy, kizárni? Komolyan nem értelek.

2012. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kényszer kijelentés ide-vagy oda, ha régen együtt vagytok és közös volt a kassza követelhet lelépést.
2012. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azt mondd meg a szüleidnek, hogy ha nem segítenek a végén még része lesz a házban. Érdeklődjenek utána.
2012. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!