Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » MI van akkor ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaarooliinaa kérdése:

MI van akkor ha nem akarok anyuhoz menni mikor láthatáskor kellene mennem?

Figyelt kérdés
a szüleim válnak én apuval maradtam a tesóm pedig anyuval elmúltam 15 és én akartam apuval lenni már megegyeztek a láthatásban de mi van akkor ha én nem akarok elmenni anyuhoz?

2012. jún. 17. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szomorú lesz
2012. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dottorre ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Kérdés,hogy egy kamaszkori lázadásról van -e szó, vagy ez az érzés állandó -e. Minden esetre én első körben anyukámmal beszélném meg, hogy nem szeretnék oda menni hozzá, mert ... és ha megérti, akkor nincs gond. Ha nem érti meg, és csak azért is akarja, hogy menj hozzá, akkor kellemetlen a dolog, és lehet elgondolkodni azon, hogy családjogi képviselővel beszéljetek apuddal az ügyről.
2012. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tisztázhnod kell magadban, hogy poontosan miért is nem.

Azt is hogy ezt külső befolyásra érzed-e, vagy saját érzés. Ha apád feszt anáydat szidja előtted, akkor nem saját. Érveket mindenki ellen fel lehet hozni. Ha anyáddal lenél, ő is tudna miket mondani apádra, és az is logikusnak tűnne.

Mindenkinek csak egyetlen egy anyja lehet, akármilyen is az az anya. Csak ő lehet a gyökered, ezt kaptad. Próbáld vele rendezni a viszonyod.

2012. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod őt látni?
2012. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a kötelezett szülő felelőssége, hogy felkészítse a gyereket a láthatásra mind fizikailag, mind mentálisan. Ha nem akarsz menni, akkor a másik szülő feljelentheti azt, akinél elhelyeztek, hogy nem megfelelően nevel téged.
2012. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt legjobb ha személyesen beszéled meg anyukáddal, amikor legközelebb mész hozzá mond meg, hogy te nem akarsz ilyen gyakran menni.
2012. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha okkal nem akarsz menni, egyszerűen nem mész. Igen, elvileg apukád dolga fizikailag és mentálisan felkészíteni, de ha te ezek után sem akarsz menni, akkor egyszerűen otthon maradsz. Senki nem fog feljelenteni senkit, ha mégis, akkor a kirendelt embernek elmondod ugyanezt (nem akartál menni ezért és ezért). Anyukáddal és apukáddal is beszélj erről... egyébként miért nem akarsz menni?
2012. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért nem akarok hozzá menni mert agresszívan és türelmetlenül szól vagy kiabál semmi nem jó neki meg néha meg is üt flegma velem ...meghát ott a pasija aki egy iszákos dög és sztem anyám is de egyszerűen nem tok az érzéseimnek parancsolni dühös vagyok rá amiért itt hagyott de ezen már túl léptem sokszor gyűlöletet érzek egyes cselekedetei miatt amugy a tesómat és engem sehova nem akar elengedni magával ha ott vagyok és mindig egyedül elküldenek a tesómmal otthonról és semmit nem lehet csinálni egyszerűen unatkozok és megőrülök ott "lelki terror,,
2012. jún. 19. 00:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ezeket írjátok le és jelentsétek be a gyámhivatalban. Lehet hogy még a láthatási jogát is megvonják.

De a "lelki terror" kifejezést ne használd, mert az elég visszás, csak azok szokták mondani, ahol nincs mögötte semmi, csak vagdalkoznak.

2012. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, viszont arra is készülj(etek) fel, hogy ha nem mész láthatásokra, akkor könnyen lehetséges, hogy a gyermektartásról is lemondhattok.
2012. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!