Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig tart a gyermekelhelyezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés
már a második tárgyalásnál vagyunk, és a válófélben lévő férjem által hívott tanuk sem az ő javára tanuskodtak. A következü tárgyalásonm az én tanüim lesznek. az exem fizikai eroszakot alkalmazott rajtam, de még ennél si fontosabb a lelki terror. Látleletet vetettem és rendorsegi feljelentésme volt. Ő is ment látleletre megverte magát.Kérte o is az ideiglenest, én is kértem természetesen.úgy gondolom, az én tortenetem a szavahiheto, ahogy megtortent, én nem bántottam, és a kovetkezo tárgyaláson elmondják az én tanuim ismét ezt, ill. ami még ennél is rosszabb, a lelki terrort. Van jó esély igy arra, hogy megkapom az ideiglenest? Ha az ex ugyvedje szakertoi vizsgalatot kovetel, az nem huzza nagyon az idot? nem hozza el evig, evekig? Dont a biro, ha nem egyezik bele a férjem akár azon a tárgyaláson is, (ez a biro szokta kérni azt, hogy a tárgyalásom egyezzenek meg a felek) vagy ha azon nem is, akkor kozvetlen a kovetkezon iteletet mond?

2012. ápr. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Évekig nem fog elhúzódni, valószínűleg 1-2 tárgyalás után döntés lesz.

Azt hadd ne jósoljam meg, hogy mit fog dönteni a bíró, ennyiből amúgy is lehetetlen.

2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha nem egyezik bele az exem, hogy nálam helyezzék el a gyereket a bíró kérésére, akkor dönthet helyből ott azon a tárgyaláson? vagy lealább a következon?
2012. ápr. 1. 22:54
 3/10 sammy2000 válasza:
Nekem 3 éve tart, de ezzel nem akarlak elkeseríteni.
2012. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor önggyilkos leszek, ha nem választanak szét belátható időn belul.
2012. ápr. 10. 07:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Kértem a bírót a beadványomban, hogy belátható időn belül válasszon szét, mert a jelenlegi helyzet fenntarthatatlan és rendkívül egészségtelen a gyerek miatt ill. én sem bírom ezt az állapotot. Az ex célja az, hogy elhúzza, hogy engem kiborítson az én célom pedig az, hogy elválasszanak minket. Az ex a felperes én az alperes. Vajon meghatja a bírót a kérésem?
2012. ápr. 10. 07:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 2 évig váltam.

De mondd már el: ha szeretnéd lezárni minél előbb, miért nem te adtad be annak idején a válókeresetet? MIért ő a felperes?

2012. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ügyvédem mondta, hogy kérünk soron kívüli eljárást, de ezt a bírónak nyilván jóvá kell hagynia. Más válóper sem leányálom. De a családon belüli erőszak és a lelki terror komoly érv? ILl. h. a kisgyereknek nem egézsséges ez a helyzet elsősorban másodsorban pedig az sem mindegy, hogy az anya vagyis én totál ki van idegelve és erre játszik. És természetesen a kisgyereket ellenem hergeli, neveli.
2012. aug. 8. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden lehet érv, a bíróság majd dönt.


Most épp ítélkezési szünet van amúgy.


Ha van ügyvéded, az ilyesmit miért nem tőle kérdezed inkább?

2012. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tőle kérdezem, vele konzultálok, de egyéb tapasztalatokat is szeretnék tudni
2012. aug. 8. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
18 hónap
2019. ápr. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!