Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A bíróság mennyi gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bíróság mennyi gyermek tartásdíjat ítélhet meg, ha nincs semmiféle rendszeres jövedelmem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17300 ft minimum, ill. 20% van megállapítva. Március 28-án lesz a csökkentési tárgyalás. 8-10 ezerre szeretném csökkenteni, bár ezt sem tudom miből fizetném ki.

Sajnos nincs munkahelyem, és semmilyen ellátást nem kapok.

A párom minimálbért kap, ebből élünk ketten.

Sajnos az én nevemen van a lakás, és az autó. A bíróság ezt figyelembe veszi a döntéskor?


2012. márc. 13. 17:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsés vagy utolsó, én több ilyen nőt ismerek. Volt, aki gyereket akart és keresett egy donort, akinek szerelmet hazudott, majd lelépett a gyerekkel, akit nem nagyon akar láthatásra engedni, a másik elvált és tartja a markát és emelteti folyamatosan a gyerektartást és asszonytartást emleget.

Nem kívánom, hogy ismerj ilyeneket, mert hidd el, nem valami kedves társaság.

2012. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!