Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit jelent, ha a férjem ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férjem ilyet mondott, hogy mint embert nagyon szeret, de mint feleséget nem annyira?!

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk sajnos a kisfiúnk megszületése óta romlani kezdett fokozatosan! ( fiúnk 15 hónapos )

A férjem elég sűrűn hétvégente lelép a kedves haverjaival, úgy hogy én persze otthon vagyok a fiunkkal! Van, hogy alig látjuk! Azt valahogy nem hinném, hogy megcsal!

Mondta is, hogy sajna már nem szeret annyira, de gondoskodni akar rólunk ettől függetlenül és szeretné, ha vele laknánk! Most elköltöztünk tőle 1 hete!

Én ezt így nem bírom! Szinte minden hétvégén csavarog és ráadásul meg is mondta, hogy nem nagyon szeret, mint nőt! Bár a viselkedése miatt én is eléggé kiábrándultam belőle, de én próbálnék változtatni rajta! Jobban odafigyelni rá stb. Ő viszont nem is hajlandó változtatni azon, hogy esetleg hétvégén együtt csináljunk valamit!

Fiatal vagyok 25 éves így éljem le az életem? Nagyon gondolkozom a váláson, mert nagyon szenvedek! Ha látnám, hogy akarna változni, de nem...

Mit csinálnátok a helyemben?


2009. jún. 4. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért valószínűleg a kisfiatok születéséhez tényleg van köze. Talán retteg az apai felelősségtől. Szerintem ne "függj rá", és ne vele foglalkozz többet, hanem magaddal. Ha a szüleid hajlandók vigyázni a gyerekre, akkor keress társaságot, kapcsolódj ki. Talán a NŐ elvesztésétől fél a férjed. én nem sietném el a válást. Kicsit legyél vele tartózkodóbb, és éreztesd vele (a legjobb, ha Te is így érzed), hogy szívesen lennél vele, de ha nem, akkor megoldod.
2009. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Volt itt egy válaszoló, aki azt írta, hogy esetleg az befolyásolhatja a viselkedését a férjednek, hogy ő már gyermekes apuka a barátai meg nőtlen haverok.

Hát azért ez egy feldolgozható dolog ám, én legalábbis úgy gondolom. Az én férjem 37 éves koráig élte az életét a nőtlen haverokkal, független férfiként. Aztán megismerkedtünk, jött a babánk és esze ágában nincs menni bulizni nélkülem. Én küldtem, mondtam, menjen, engedje ki a fáradt gőzt, attól, hogy én most a gyerek végett nem tudok menni, ő ne legyen megkötve. Az volt a válasza, majd ha már a mamánál elmarad éjszakára a gyerek, akkor EGYÜTT elmegyünk bulizni, táncolni. Addig nem megy. Pedig én megérteném, ha egy kicsit leeresztene, mert dolgozik, tanul, családi ház, stb...

szóval egy férfi ha a családjával akar lenni, akkor ott van, ha meg a haverokkal, akkor ott van.

Szerintem a te férjed nem nőtt fel a feladathoz. Nem megy bulizni külföldön: ugyan kivel menne. De ha itthon van, akkor usgyi: persze, itt vannak a haverjai.

Meg is mondta, hogy nem szeret már "annyira". Mennyire? Persze, hogy lanyhul a nagy szerelem, de a szeretet, megbecsülés megmarad és ez vissza kellene hogy tartsa az ilyen viselkedéstől. Pláne, ha látja, hogy fájdalmat okoz vele neked.

És a fia sem hiányzik neki napokig? Ez azért durva dolog ám. Az én férjem állandó nappalra dolgozik, de ha délután hazajön, a fiunk majd elrepül örömében, ha meglátja az apját. Erről a boldogságról mond le a te férjed a haverok kedvéért.

Már ne is haragudj, de komolytalan, megbízhatatlan egy ember.

2009. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!