Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit jelent, ha a férjem ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férjem ilyet mondott, hogy mint embert nagyon szeret, de mint feleséget nem annyira?!

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk sajnos a kisfiúnk megszületése óta romlani kezdett fokozatosan! ( fiúnk 15 hónapos )

A férjem elég sűrűn hétvégente lelép a kedves haverjaival, úgy hogy én persze otthon vagyok a fiunkkal! Van, hogy alig látjuk! Azt valahogy nem hinném, hogy megcsal!

Mondta is, hogy sajna már nem szeret annyira, de gondoskodni akar rólunk ettől függetlenül és szeretné, ha vele laknánk! Most elköltöztünk tőle 1 hete!

Én ezt így nem bírom! Szinte minden hétvégén csavarog és ráadásul meg is mondta, hogy nem nagyon szeret, mint nőt! Bár a viselkedése miatt én is eléggé kiábrándultam belőle, de én próbálnék változtatni rajta! Jobban odafigyelni rá stb. Ő viszont nem is hajlandó változtatni azon, hogy esetleg hétvégén együtt csináljunk valamit!

Fiatal vagyok 25 éves így éljem le az életem? Nagyon gondolkozom a váláson, mert nagyon szenvedek! Ha látnám, hogy akarna változni, de nem...

Mit csinálnátok a helyemben?


2009. jún. 4. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Válj el és keress egy normális párt.
2009. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
irtad ,elköltöztél 1 hete a picivel...jol tetted.ne menj vissza hozzzä,ne éld le az életedet boldogtalanul,és föleg ne ugy hogy lätja a kisfiad is és érzo hogy szomoru vagy.tudom,nem könnyü,de lépjélt oväbb,és ne lépj vissza ha mär most elköltöztél.nem hinném hogy a leirtak alapjän valami jobb lenne késöbb.meg eleve,ha mondta hogy mär nem szerelmes beléd stb.én igy együtt sem tudnék lakni a kisfiam apukäjäval.sztem ne menj vissza,és a gyereket läthatja bärmikor,de ne menj vissza.ne legyél boldogtalan.a kisfiam nekem is 15 hos amugy.puszi
2009. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképpen nem alázkodnék meg előtte,mert semmi értelme.A férjed sajnos már nem szeret téged,ezt próbáld meg elfogadni,és váljatok el szépen kulturáltan.Úgy tűnik tisztességes szeretne maradni,ne kezdj ellenségeskedésbe,vagy kicsinyes bosszúba mert azzal csak a gyereketeknek ártasz.Tudom,hogy ez nagyon nehéz,de vedd tudomásul és kezdj új életet.Ahhoz még fiatal vagy,hogy így ilyen kapcsolatban akarj élni szeretet szerelem nélkül.Ha megmondta egyértelműen,hogy nem szeret már mint nőt,akkor semmi értelme próbálkozni.Ez az alapja egy kapcsolatnak.Ne rágd magad,biztosan nem tehetsz róla.Előre nézz ne hátra,és maradjatok jó viszonyban a gyerkőc miatt.

Sok sikert,sajnálom,hogy így alakult.

2009. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, ha elmúlik a szerelem, de az, ha már nem látja benned a nőt, az elég súlyos baj. Ahhoz túl fiatal vagy, hogy mellette szomorkodj tovább még vagy 70 évet, miközben ő éli a kis hétvégi életét. Nem könnyű egyedül nevelni egy gyermeket, de ennek nem is kell így lennie. Mivel azt írod, hogy gondoskodni akar rólatok, hát fogadd el, a gyerekednek úgyis az a legjobb, ha az apjával is élő a kapcsolata. Neked viszont jó lenne nyitnod mások felé, ez viszont csak úgy tiszta dolog, ha hivatalosan is elváltok. (Különösen ami az utadba tévedő leendő pároddal való kapcsolatodat illeti.) Járjatok el hétvégente kirándulni, a gyerekeddel, vagy bízd rá Apukára és menj egyedül. Csinálj olyan dolgokat, amiket igazából a férjeddel szeretnél, de ő ebben nem partner. Az ilyen, számodra kedves programok nem csak a kedvedet és az önbecsülésedet javítják, hanem olyan emberekkel is hoznak össze, akik hasonló érdeklődésűek, mint te. És itt nem csak a párkapcsolatra gondolok, de barátokra, vagy csak ismerősökre is, akikkel eltölthetsz pár kellemes órát. (Persze az sincs kizárva, hogy a "másik feled" épp egy pár lépéssel jár majd előtted és segít átkelned egy patak felett.)
2009. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha szivesebben jar el bulizni mint hogy veletek legyen otthon, akkor neki meg nem valo csalad.

Ha van segitseged, szuleid melletted allnak akkor ne is koltozzel vissza hozza mert nem erdemli meg!

Elhiszem hogy szeretne hogy ott lakjatok egyutt, hogy te mossalfozzeltakaritsal, o meg azt csinaljon amit akar. Jaja, te talan egy rabszolga vagy, vagy micsoda?

Nagyon jol tetted hogy elkoltoztel tole, amugy keresett azota benneteket mar?

2009. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elköltöztetek, jó ötlet volt, így kiderül, mennyire bírjátok egymás nélkül. Ha bírja, akkor jobb, ha tényleg elváltok, hidd el, jobb a gyereknek apa nélkül vagy egy normális nevelőapával (amire minden esélyetek megvan!), mint egy olyan apával, aki nem foglalkozik veletek. Én annak idején mondhattam bármit a volt férjemnek, nem érdekelte, hogy szenvedek a házasságunkban, hogy bánt az, hogy nem törődik velem. Ő is azt mondta, hogy mint feleséget, már nem szeret, tehát szerelemből nem. Aztán döntöttem, nem küzdök tovább és kiléptem a kapcsolatból, elköltöztem. Közben megismertem a jelenlegi férjemet, Aki egy Csoda! A volt férjemtől elváltam, én adtam be végül a válópert, miután megtörtént a különköltözés, teljesen megváltozott, már akarta volna visszacsinálni. De akkor már késő volt (szerencsére). Szóval hidd el, a különköltözés jó arra, hogy végig tudja gondolni az ember, mit is jelent neki a másik!
2009. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hívott azóta minden nap. Holnap jön hozzánk és úgy gondolja, hogy megyünk vele vissza! Azt nem írtam, hogy külföldön lakunk és ott mivel nincsenek haverok mindig otthon van és csinálunk közös programokat, de amint haza jövünk Mo-ra lelép! Ha 3 hetente jövünk haza, akkor 3 hétig nem csavarog és jól megvagyunk, de általában 1 vagy 2 hetente megjövünk és akkor jön a bulizás és veszekedés, mert én meg nem mehetek vele, pedig a szüleim is vigyáznának szívesen a fiunkra éjjel! Gond nem lenne, mert úgy is alszik! Sajnos olyan barátai vannak, akiknek még csak barátnőik sincsenek, nem hogy gyermek!

Amúgy, ha otthon a saját lakásunkban vagyunk puszilgat, ölelget, tehát úgy viselkedik, mint akit szeret!

A problémák a haza jövetelkor vannak! Most a három napos hétvégén nem is láttam, mert szinte csak aludni jött haza! Ha 3-4 hetente elmenne nem érdekelne, de így....

2009. jún. 5. 08:45
 8/12 anonim ***** válasza:

A férjed nem egy felelősségteljes ember a leírtak alapján.

Ha Őt ilyen k9önnyen elcsábítják mellőled a haverok vagy bárki az az Ő hibája nem másoké.Egy felnőtt normálisan gondolkodó embernek el kell tudnia dönteni hol és ki mellett van a helye.Nem élhet úgy mintha független lenne.

És vajon Te miért nem mehetsz vele bulizni?Ne hibáztasd sem a haverokat sem mást,mert a férjed a hibás.Majd ha akad kint is haver akkor ott is ezt teszi.Az már régen rossz ha csak akkor viselkedik velem a férjem normális férjként család apaként ha otthon össze vagyunk zárva és nincsen senki aki elhívja tekeregni.Gondold meg mit teszel,mert nem fog megváltozni,vagy legalábbis nagyon kicsi rá az esély.Tulajdonképpen ahogy leírtad ez egy ló nincs szamár is jó helyzet.Ha nincsenek haverok a közelbe akkor megfelelsz Te is.Én nem vállalnám ezt a megalázó szerepet.Ha a férjemnek nem én és a gyerekek vagyunk a legfontosabbak mindenki előtt,akkor menjen a francba.Szórakozni pedig lehet együtt is,akit szeretek azzal jól érzem magam bárhol.Oké ha néha van olyan,hogy fiúbuli,természetesen olyankor neked is jár ez,de azért egy pár jól kell,hogy érezze magát együtt társaságban is nem csak a 4 fal között.Ha ez a helyzet akkor valami súlyos baj van,ennek oka van.

2009. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
60%

Szerintem, ha már feleségül vett, szeret téged.

Bár a házasság körülményeiről nem tudok.

Ha azzal minden rendben volt és mindketten akartátok,

akkor időközben valami megromolhatott.

Nem tudom mennyi ideje éltek együtt, mennyi idő után jött a baba...

Lekéne ülni vele beszélni hogy mi is a baj tulajdonképpen.

Mi elől menekül a "haverokhoz".

Mitől érzi úgy hogy már nem szeret téged úgy mint nőt?

Mit lát miben változtál meg, miben lettél más, hogy már nem vagy Nő a szemében?

Nem lehet hogy esetleg nem volt felkészülve a babára?

És most kétségek közt van?

Egyszerűen nem tudja hova tenni hogy tegnap még egy nős haverja volt a barátainak, ma meg már nős apuka?


A kisbaba miatt pláne mielőbb kéne megoldást találnotok.

Hiszen ő többet ér mindennél.

2009. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te már döntöttél! Ne próbáld meggyőzni magad az ellenkezőjéről, annak legfeljebb az lesz a vége, hogy megint koppansz.

2009. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!