Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A legjobb barátnőmnek most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek most válnak a szülei. Hogy tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
14 éves van két testvére. Tudom ,hogy én ismerem a legjobban de nem tudok ilyesmivel mit kezdeni ő perig nagyon fontos nekem
2012. jan. 22. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelkileg mindenképp legyél mellette és ha látod vagy érzékeled hogy kicsit magába zuhan akkor próbáld vele a kapcsolatot tartani.
2012. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kiszeretné beszélni ezt a dolgot hallgasd meg, de ne erőltesd, csak jegyezd meg ha elszeretne mondani valamit, akkor szívesen meghallgatod. Szervezz programot neki, mondjuk mozi, vagy hívd magadhoz át filmezni, csajos dolgokat csinálni, próbálj mosolyt csalni az arcára, hogy míg veled van ne gondoljon erre. Öleld át! :) Szerintem ilyenkor fontos, hogy sok szeretet vegye körbe.
2012. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előző, lehet, hogy nem akar róla beszélni. Van, hogy ilyenkor az emberek magukba fordulnak. Nem kell vele a válásról vagy kapcsolatokról beszélni, viszont mivel ilyenkor hajlamosak bezárkózni az emberek (mert 1. rossz kedvük van, 2.: úgy érzik, nem érti őket a világ 3.: bezárkózva könnyen feldolgozzák) ezért igyekezz minél több helyre menni vele!


Sétáljatok együtt, ha tud, beszélgessetek nem otthoni dolgokról: pl. fiúk, filmek, zene, új klipek, divat, stb. Bár az is elképzelhető, hogy váláskor nem épp ilyesmikről akar beszélni, ilyenkor lehet, hogy csak egyedül kell hagyni.

2012. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!