Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvehetné tőlem a gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófia27 kérdése:

Elvehetné tőlem a gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom aminek a törlesztője 65e, az én gyedem pedig 45e. Erre jön még a családi és az adó támogatás, az pont kifutja a hitelt. Nos szeretnék elválni és van egy gyerkőcöm is aki 9 hónapos. Akarom, hogy az apja elvegye tőlem.
2011. dec. 8. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért akarná elvenni ? Az, hogy elváltok nem jelenti, hogy kell kizárólagos láthatást kérni bármelyikőtök részéről is. A gyereknek szüksége van mindkét szülőjére.
2011. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Akarom, hogy az apja elvegye tőlem. ???
2011. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

de miböl lesz kajára pénzed vagy hogy éljetek?

ezt a biroságon nézik h egy hónapra mennyi pénzed jut/MARAD.

2011. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom,csak elírtam.
2011. dec. 8. 11:46
 5/19 anonim ***** válasza:
Akarod, hogy elvegye? Biztos ezt akartad írni?
2011. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát azért kérdezem,mert akkor anyámékhoz költöznék,és a lakásom kiadnám albérletbe.Az apja meg iszik és ezért nem akarom h elvegye,mert neki viszont az apja kint dolgozik németben,és mindig azzal fenyegetőzik hogy elveszi tőlem.
2011. dec. 8. 11:47
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

figy,nekem már volt gyermekelhelyezési perem,ugy h el akarta tölem venni.a vége az lett h ő mondott le a gyerekröl.

ha anbyadhoz költözöl,és fent arad pénzed.nem tudja elvenni.még ha elmész k-nak,már bocsánat akkor se veszik el.egyedül ha drogos vagy piás vagy.

mindig az anyanal marad.külföldre meg a te beleegyyezésed nélkül nem is viheti!

2011. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Félek h a bíró neki ítélné a gyerekem pontosan az anyagi gondok miatt.Mit javasoltok,mit csináljak
2011. dec. 8. 11:52
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

bocs de most már kiakadtam, olyan sokan írjátok, hogy pár hónapos a gyerek és már válni is akartok, mert sz@r a házasságotok, akkor mi a f@szért kellett gyereket csinálni. A picáért nem bírtatok addig várni még jobban megismeritek kiismeritek a másikat. Ez is itt iszik gondolom nem ma kezdte és te mégis hozzá mentél, mit gondoltál, hogy majd megváltozik.


A válások 80%át a gyerek sínyli meg aki az ég világon semmiről sem tehet

2011. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
örülök neki hogy ilyen jól ismered az életem!!!nem ivott az elején kb 4-5 hónapos volt a gyerekem mikor elkezdte,és mivel én így nőttem fel,megfogadtam h az én gyerekem ezt nem fogja megtapasztalni!Örülj neki hogy neked nincs ilyen gondod!
2011. dec. 8. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!