Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagy szemétség lenne ha apát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne ha apát választanám a válás során?

Figyelt kérdés

Tehát ha a szüleim el akarnának válni(ami már többször szóba került, de mégsem történt meg) és én apánál maradnék az mennyire lenne csúnya dolog? 18 éves elmúltam, és úgy tudom eldönthetem kinél szeretnék maradni. Nos az apámat sokkal jobban szeretem mint anyát. Anyával folytonos veszekedés, piszkálódás folyik közöttünk, nem bízhatok meg benne ergo nem mondok el neki semmit, szinte alig beszélünk, akkor vagyok felszabadult ha nincs is itthon. Elég furcsa ez tudom, de mégis ez a helyzet. Elég rossz a kapcsolatunk, pedig nem vagyok egy problémás gyerek. Az apámmal nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélek vele, nagyon szeretem.

Van egy lánytestvérem(25) is, ő inkább anyával jön ki jól. Nagyon szemét lennék, ha apával maradnék és nem anyával? Ha a saját érdekeimet és boldogságomat veszem figyelembe, akkor egyértelmű hogy apát választom, de ha azt nézem, hogy anya szerintem kikészülne ha nem vele maradnék, mert biztos hogy nem bírná megemészteni. Most mit kéne csinálnom? Általában úgy van, hogy az anyához adják a gyereket kivéve ha valami nyomós oka van, hogy elválasszák őket. Mit tegyek? Nézzem más érdekeit vagy a sajátomat helyezzem előtérbe? Véleményekre, tanácsokra egyaránt kíváncsi vagyok! Köszönöm


2011. nov. 28. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Apukádat válaszd. Mondjuk, amúgyis midnegy, pár éven belül úgyis elköltözöl. Amúgy meg nem szemétség anyuddal, sőt, biztos egy idő után jobban ki fogtok jönni( én is sokat vitáztam anyummal, míg otthon laktam, mióta elköltöztem nagyon de nagyon jó a kapcsolatunk)
2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Beleőrülne, ha a 18 éves lánya nem vele élne? 18 évesen sokan elmennek egy távoli egyetemre/főiskolára, valaki csak havonta jár haza, a szülők mégis megemésztik, érdekes módon!

Elég gyerekes felfogású vagy, ha te magadat ennyi idősen gyereknek minősíted, ráadásul nem is vagy tisztában azzal, hogy 18 év felett úgy hívják az embert, hogy felnőtt.

2011. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés nem rád vonatkozik, hanem 18 év alatti gyrekekre. Itt nem dönt bíróság arról, hogy kinek kell nevelnie Téged. Egyszerűen oda és ahhoz mész, akihez szeretnél.

Legjobb lenne átmenetileg egy harmadik helyre, aztán onnan eldöntenéd.

2011. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha egy anya bűntudatot ébreszt a gyerekében, mert az az apjához akar költözni, az nem érdemli meg, hogy nála legyen a gyerek!

Menj az apádhoz nyugodtan. Az lenne a szemétség, ha nem hozzá mennél.

2011. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És mi van ha apukád inkább egyedül élne? Sokan mondják, hogy ki kit választana, de pl apukának lesz új kapcsolata, aki esetleg nála jóval fiatalabb, lehet inkább vele lenne...és lehet te se jönnél ki jól a barátnőjével.
2011. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!