Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha feljelentem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feljelentem a férjem erőszak miatt, mit tesz a hatóság ez ügyben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 15:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. :/
2011. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"és talán a férfi házaséletre való igényét sem kellene erőszaknak aposztófálni! "


Ezen hangosan kacagtam volna, ha nem sírni kellene. A házaséletre való igény nem erőszak. Akkor lesz erőszak, ha a delikvens nem nyugszik bele, ha a válasz nem. Ennyire egyszerű.

2011. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Az én javaslatom az, hogy viseltessünk a téma iránt kicsit nagyobb empatikussággal. Látom, hogy mindenkit nagyon felháborított ennek a 2 férfinek a kommentje. Bele kell azonban az ő helyzetükbe is gondolni. Ha valaki azt gondolja, hogy neki a szex jár, akkor itt minden bizonnyal egy súlyosan beteg lelkű emberről beszélünk. Érdemes lepörgetni magunkban, hogy juthatott el ideáig, mert az ő élete is ugyanolyan emberi történet, mint a miénk, vagy akárki másé. Természetesen nem azt mondom, hogy az ilyen viselkedést/hozzáállást tűrni kell. Tökéletesen megértem a felháborodásukat, de azt gondolom, ha valaki egy erőszakos férfivel él, a legjobb megoldás egész egyszerűen keríteni vkt, akiben megbízunk, megvéd (tehát egy jóbarátot), a segítségét kérni és otthagyni a férfit. Épp elég büntetés lesz ennek az embernek, ha ez történik, nem hiszem, hogy szükség volna még külön szapulásra. Szerintem a tetteknek kell beszélni, habár tudom, hogy a döntést nehéz meghozni. Azzal kapcsolatban pedig, hogy azt a konstruktív kommentet nem férfi írta, hanem nő: számít ez vmt? Én is nő vagyok, de jól tudom, hogy bizony vannak olyan férfiak, nagyon sokan, bármily meglepő, akik úgy kezelik a nőket, mint egyenlő félt egy kapcsolatban. Nem kell ahhoz nekik ide kommenteket írogatni, hogy létezzenek, hölgyeim, csak meg kell őket keresni, ennyi az egész!:)
2011. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki,ha tévednék: Damu Roland 'párja'besétált a rendőrségre,feljelentést tett, s rövid időn belül Rolandnak 6 év! Bizonyíték? A nő vallomása...Deni-papi
2011. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, akinek váláskor a felesége bevetette ezt a trükköt. Aztán utólag kiderült, hogy egy szó sem igaz az egészből, csak a feleség találta ki. De mire a férj bebizonyította, ráment másfél éve, meg az egészsége.
2011. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok!


Kicsit szégyennek érzem ennél a kérdésnél, hogy hímnemű vagyok, elég gázosak az itteni srácok..:S


Mivel nem ismerjük a férjedet, nem tudjuk kívülállóként, hogy mit vált ki belőle egy jogi intézkedés. Ezt neked kellene tudnod, mi az amit megtehetsz, mi az ami csak további erőszakot szül.

Vagyok olyan szerencsés, hogy csak tv-ben láttam családon belüli erőszakot, szüleim is, mi is békében élünk.


Az eddig válaszokra azt kell mondjam, hogy semmi szükség erőszakra, és közel sem a nők váltják ki belőlünk, férfiakból. Sok az agresszív szemétláda, akik azt hiszik bármit megkaphatnak, ami eszükbe jut.


Részben igazuk van, hiszen egy nő képes erre.


De tudjátok hogyan? Ha rengeteg szeretetet, törődést kap.

Mi így élünk a barátnőmmel, és tökéletesen működik, mert kölcsönös.


Ezen érdemes elgondolkodni, mielőtt bárki megemelné akár csak a hangját is...


Kérdező, ha végiggondoltad a további cselekményeket, csak akkor dönts mit tegyél, mert neked kell tudnod, mi a folytatása.

Nehogy a mostaninál is rosszabb helyzet alakuljon ki.


Sziasztok!


Férfi 28

2011. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Bizonyitékokat elvileg el kellene fogadni a biróságnak,a törvények szerint.Másik dolog azért az elég furcsa amikor a házasság előtt a menyecske rokonának a nevére kell venni házat,lakást stb mert a gyanutlan pasit behuzzák.Utánna meg ha megvan a gyerek jöhet is a válás.Asszonyka viszi a házat meg kapja a gyerektartást is.Mert ezt csinálják sok esetben.A másik dolog meg hogy ki milyet szakit olyat szagol.Nem igaz hogy nem lehet látni egy manuson hogy agresszív mikor összecuccol vele a nő.Amugy ha langyosodik a házasság érdemes beiktatni egy uj menyecskét mert ugysem sok van már a házasság végéig.
2011. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Toncsi63 ***** válasza:
Ha egy "nő" rendszeresen lepattintja magáról a férjét : Fáj a fejem, nem vagyok lelkileg ráállva, fáradt vagyok stb., ha meg végre rááll a dologra, érezteti, hogy ez mekkora kegy a részéről, annak a következménye az lesz, hogy a férj megpróbál mielőbb "végezni" hogy ne legyen soká a nő terhére, esetleg erőszakosabbá válik. Más esetekben a férj máshol, másnál keresi, kapja meg amit kíván. Akkor meg egy tetű házasságtörővé lesz mások szemében. Ha egy férfi ügyetlenül áll a dologhoz, meg lehet kérni, hogy így ne, vagy inkább úgy csináld, de mindenképp meg lehet beszélni. De azt, hogy sehogy se, mert béna vagy, utállak, stb. a nőknek el kell felejteniük. Általában a nők szokták a sex révén, esetleg érzelmileg zsarolni a férfiakat. A férfiaknak kell az elismerés. Ahhoz, hogy úgy teljesítsenek az ágyban, néha enyhe rávezetés is segíthet, néha konkrétan meg kell mondani, hogy mi lenne jó. Ha a férj részegen összeveri a nejét, az már más. Az asszony fogja magát, menjen orvoshoz, látlelet, feljelentés, aztán költözzön el. Menjen albérletbe, aminek a címét nem ismeri a férje. Régóta élek boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban a párommal, aki szerencsére elég intelligens ahhoz, hogy elmondja amit szeretne, amit meg nem. Mi a túrónak mentél hozzá, ha nem akarod a közeledését????? Esetleg elkezdett inni? Vajon miért?
2011. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!