Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudom ezt a vàl&...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt a vàlàst megoldani, és kihez kerül a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,svàjcban élünk az apa portugàl àllampolgàr én magyar,a gyerek mind kettö àllampolgàrsàgot megkapta.De jelenleg még csak a portugàl utlevele van meg.3 honapos a kislàny.Februàrban hàzasodtunk össze,de a férjem meg a szülei hülyeségét megelégeltem,és jobbnak làtom ha szétvàllnak utjaink.Soha nincs itthon,igy a gyerek nevelés teljesen ràm hàrul.És persze agressziv is velem,ha kérdöre vonom merre jàrt.A héten rendört kellett hivnom,mert megmondtam neki haza szeretnék menni,és kérem az utleveleket,a gyerekemét és az enyémet is.Az enyémet vissza adta de a gyerekét nem volt hajlando,és azt mondta te mehetsz a gyerek meg marad.

Tegnap sikerült vissza szereznem tölle.

Muszàly papirt iratnom vele,hogy haza engedjen a gyerekkel?????És a vàllàst nem tudom otthon elintézni???


2009. máj. 8. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Vannak-e tanuk? Baratnod, aki tud rola, hogy bantott teged a ferjed? Akik latjak, hogy viselkedik veled? Mar ez is eleg.


A kislanyod 3 honapos. Mivel ellened feltetelezem semmi sulyosbito korulmenyt nem tudnanak felhozni a birosagon, a gyereket CSAK neked itelhetik. Az anyatol csak akkor veszik el a gyereket, ha valami nagyon kifogasolhato a viselkedesen, illetve ha o maga mond le rola.


Viszont nem artana cselekedni, mielott meg jobban elfajulnak a dolgok. Keress egy ugyvedet, es o azt is meg fogja tudni mondani, hogyan lehetne bizonyitani a ferjed kicsapongasait.


Hol kotottetek hazassagot?

2009. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Magyarorszagra ne menjel vissza, nagyon nehez lene ott egyedul szerintem. Plane ha az apa nem fizetne gyerektartast se!

Probalj elvalni kint, es egyedul kint maradni a kicsivel.

En Angliaban elek, es itt az egyedulallo szuloket tamogatjak anyagilag (sokan direkt elvalnak a penz miatt, de tovabbra is egyutt elnek aztan)jarj utana milye lehetosegeid vannak kint Svajcban mint egyeduallo szulonek!!! Nem mindenhol szenvednek az egyedulallo szulok az anyagiak miatt.

A gyereket biztosan te kapod meg, miert ne kapnad.

Ha kint maradtok, akkor a ferjed mindig latogathatja a gyereket es a nagyszulok is.

Prbobalj meg azon gondolkozni, hogyan tudnal egyedul elni a kicsivel. Mikor tudnad bolcsibe adni, mikor tudnal dolgozni menni, milyen juttatasok jarnak neked.

Ez legyen a terved! Ezt a ferjednek ne mondd el.

Esetleg ha ismersz kint valakit aki egyedulallo szulo, akkor kerhetsz tanacsot is tole.

2009. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!