Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás felgyorsítását lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás felgyorsítását lehet kérni a Bíróságtól?

Figyelt kérdés
Milyen indokkal lehet kérni a bíróságot, hogy végre elválasszanak? Már két éve tart, idén még nem volt új tárgyalás...
2011. szept. 1. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha közös megegyezéssel válnátok, akkor elválasztottak volna az első tárgyaláson, ha gyerek is van akkor a másodikon.
2011. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már második is volt, próbáltam közös megegyezéssel de nem akar megegyezni, már azt gondolom a Bíróságon lehet a probléma.
2011. szept. 1. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én közös megegyezéssel,minden vita nélkül váltam el a férjemtől.Közös gyermekünk is volt(8 éves fiú) de mi abban is megegyeztünk,hogy kinél lesz.

Májusban adtuk be a papírokat és szeptemberre kaptunk 1 időpontot. Azon az egy napon kellett csak elmennünk,és el is váltunk.

A húgom 2 éve vált el a férjétől.Az első tárgyalásnál elváltak,de a vagyoni per még ma is tart.

Ha lehetne gyorsítani akkor nagyon sokan lennének ezzel a lehetőséggel..de nem lehet..(sajnos) Ha valaki gyorsan akar válni az csak úgy tud ahogy én váltam..Mindenben közösen megegyezni-

2011. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem tudtok megegyezni, akkor a bíróság bármennyire is sürgeti, még évekig eltarthat.
2011. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!