Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nálam akar vigasztalódni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam akar vigasztalódni vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki sok év után vált el a párjától. December óta kezdett megromlani a kapcsolatuk jobban áprilisban költöztek szét. Azóta volt két baráti összejövetel ahol a srác elég egyértelműen közeledett. közös barátaink közül pár eléggé emlegeti nekem, hogy mi lenne ha mi együtt meg, hogy ha nem vagyok ott mennyit beszél rólam. Nekem se közömbös ő de ezt nem tudja és délek nyitni felé nem e csak pótolni, felejteni akar.
2011. jún. 6. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre az sem biztos, hogy válni fog. Simán lehet, hogy összevesztek valamin és most csak mosolyszünet van. Ő meg természetesen kihasználja, hogy "legálisan" félre lehet menni, mert később lehet arra hivatkozva, hogy "de hát külön voltunk akkor". Ha legalább odáig eljut, hogy beadja a válást, majd akkor gondolkozz el a továbbiakon.
2011. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most áprilisban költözött csak el, vagy ki is mondták akkor a válást?Mert ha már a bontóper is lezajlott, akkor a "gyászidőszaka" nem most kezdődik, hanem most ér véget.Ellenkező esetben talán jobb ha még húzod az agyát egy-két hónapig.
2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Decemberbe beadták a válást nem tudom végig ment e már a dolog. Nem hinném, hogy békülés lesz. Egyszer már szétmentek és kibékültek de már egyik sem akarja. Csak nekem ez túl gyorsnak tűnik.
2011. jún. 6. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Decemberben kezdett megromlani a kapcsolatuk, és rögtön be is adták a válást ?

Az igen gyors akkor valóban.

De ha már előtte kezdődött súlyos hónapok netán évek alatt, a romlás, akkor már nem lenne az.

Én megvárnám mig elválik, de még akkor sem garancia.

2011. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, már hamarabb megromlott külön is költöztek de utána újra megpróbálták decemberben pedig ugy döntöttek beadják a válást.
2011. jún. 6. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán gyertek össze, és legyetek boldogok.Ha még egy kicsit sérült is most, másnak meg más a defektje.
2011. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyünk már őnzöbbek picit,ne gonduljunk,mindig másokra,hajráá.
2011. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg, amíg nem "hírvivők" útján értesülsz az érdeklődéséről, hanem tőle magától.

Ha így lesz is, én óvatosan ábrándoznék vele a jövőről. Egy hosszú kapcsolatnak nem akkor van vége, amikor a bíró stemplit nyom a válóperes végzésre, hanem amikor az egykor benne élők érzelmileg is lezárták magukban.

2011. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már eljutnak a stempliig ott már érzelmileg nem sok minden van.
2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!