Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet Úrinő módjára válni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet Úrinő módjára válni? Szerinted?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem lehet.

Nem kell kikaparni a másik szemét, és sok sikert kell kívánni a további életéhez. Néha érdeklődni a hogyléte felől, stb., stb.

Nagyon durva dolgot kell valakinek ahhoz csinálni, hogy meggyűlöljük.

2011. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak lehet, de kell is! Főleg akkor, ha gyerek is van.
2011. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet
2011. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi, a férjemmel beültünk egy étterembe a válás kimondása után, és ebéd közben szépen megbeszéltünk mindent. Azóta is jóban vagyunk, pedig ennek már 30 éve.
2011. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miután rájöttem, hogy a két kamasz gyermekem mellett még egy "eltartottam" van, máris Úrinő lettem, és a közös ingatlanból a két gyermekkel elköltöztem! Válás, majd vagyonmegosztási vitasorozat! De még mindig Úrinő vagyok!
2011. ápr. 10. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék úgy váltak el, hogy megbeszélték hogy nem jó ez így tovább, megbeszélték a továbbiakat aztán elváltak. Azóta a mai napig (lassan majdnem 20 éve) jó barátok apámmal. Nem értem, miért ne lehetne...
2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kell hozzá Úri ember is!
2011. ápr. 10. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. A legnagyobb megaláztatás után is. A saját szememmel láttam ilyet. Szerintem ez lenne a normális, nem pedig szerencsétlen gyereket kitenni a harcnak. Nekem a szívem szakadna meg, ha látnám,hogy megsínyli a gyerekem a válást,nemhogy még rátegyek egy lapáttal.
2011. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Igen, de ezt ugy is lehet mondani, hogy "kulturember módjára válni". Aki nem igy válik, az szerintem nem ember, hanem egy barom - de ez sem egészen igaz, mert a barmokra nézve sértés.

NEKED csak gratulálok, hogy ilyen értelmes nö vagy.

2011. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Úrinő módjára válni valóban csak úriembertől lehet. Hiába akar egyik fél kultúrember módjára pontot tenni a nem működő házassága végére, ha a másik fél nemhogy nem úriember, de még csak embernek sem nevezhető. Ez aztán végképp nem egy emberen múlik.
2011. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!