Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudom elkuldeni a fenebe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elkuldeni a fenebe a parom exet ugy, hogy utanna azt se tudja hogy fiu e vagy lany?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De csinál vagy csinált valamit ami miatt ki akarod osztani?
2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mind2
2011. márc. 29. 22:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért a férjedet is jól ki kéne osztani hogy veled van, van egy közös gyereketek is és még mindig az exével foglalkozik. Én biztos hogy először a páromat rúgnám jól s.ggbe.
2011. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
megvolt
2011. márc. 29. 23:34
 15/16 anonim válasza:

Akkor el kell gondolkoznod, hogy miért tartja vele a kapcsolatot...mit kap meg tőle azokban a levelekben, amit te nem adsz meg neki...magyarázd meg neki, hogy ha nálatok minden rendben működik, akkor mégis mi szüksége lehet arra, hogy bármit megosszon az exével, vagy bármit meghallgasson az exétől...és végül, miután komolyan elbeszélgettél a pároddal, közöld vele, hogy ebből szakítás is lehet, ha nem érti meg, hogy téged ez mennyire zavar, és hogy szükségtelen, hogy normális családos férfi az exével osszon meg bármit...mert ő ex, és ilyen nincs!!...engem ezzel osztott ki egyszer a párom, miután én meg is ijedtem, meg is értettem, hogy őt ez zavarja (persze azt mondta, hogy nem, de hát persze hogy zavarta), szinte ki akarta adni az utam, amiért nem értettem meg, hogy egy közös életben nem lehet szükségem arra, hogy bármit az exemmel beszéljek meg, különben akkor mire van itt ő?

Próbáld ezt megértetni vele...

2011. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkodsz eléggé gyerekes vagy és szánalmas.Nem kell az ex-szel foglalkozni te buta............,hogy rondábat már ne is írjak!!!
2011. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!