Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik az esélyeim? Neki ítélheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyeim? Neki ítélheti a bíróság a gyereket?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, munkahelyem van, nem iszom, nem drogozom, nem vagyok prosti, imádom a fiamat, a férjem mégis el akarja venni tőlem, azt mondta hogy ő akarja nevelni. azzal támad, hogy albérletben vagyunk ( ami szupi) , a fiamnak meg nem ez a jó, hanem az hogy az első otthonában legyen ( nála).az első tárgyalláson semmit nem tudtunk megbeszéni, de viszont nem tudnám elviselni ha neki itélnék a fiamat.
2011. márc. 25. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mindig a nőnek ítélik a gyereket. Az apának szinte soha,még akkor sem,ha ő alkalmasabb a gyerek nevelésére.
2011. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj meg, a legtöbb esetben az anyához ítélik a gyereket, és az albérlet nem kizáró ok arra, hogy nálad maradjon a fiad :)
2011. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálad marad a fiad, nyugi!!! :)
2011. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
harcolok a a fiamért, mert nem bírnám elviselni, hogy a férjemnek ítéljék. tudom hogy nem szól ellenem semmi, de valahogy itt van velem a félsz is.....
2011. márc. 25. 20:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen feltételekkel Neked fogják ítélni a fiadat.


Csak akkor kerül az apához, ha az anya alkalmatlan. Tehát alkoholista, akin gyakran látszik, hogy részeg vagy pl. pszichiátrián kezelik súlyos betegség miatt, stb. Vagy az apa jól lefizet vkit..


Nálunk volt gyermekelhelyezési-per. Apám lefizetett vki fő embert, a gyámügy pedig eljött hozzánk felmérni a helyzetemet. Benéztek a szekrényeimbe, tanszereimbe, mindenbe.. És amúgy is kifogásolhatatlan volt anyu élete és a nevelése is. Szóval nagy szerencsétlenségükre minden megfelelő volt, és én is mondogattam, hogy nem megyek apámhoz. Így ítéltek gondolkozás nélkül anyuhoz:)

2011. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Környezettanulmányt végezhetnek nálad, ha már apuka ennyire szilaj, mint egy vadló!!!De biztosan neked ítélik a gyermeket.
2011. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azt már várom, mert kérte a per folytatását a gyermek vonatkozásában. Attól nem félek!!
2011. márc. 25. 21:08
 8/16 A kérdező kommentje:

21:01- es író.

A kisfiam 5 éves, és ő mindkettőnknél szeret lenni, őt még nem kérdeezik meg...., de látom rajta meg mint anya érzem hogy rám nagyobb szüksége van

2011. márc. 25. 21:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Mármint,hogy MÉG nem kérdezték meg!Ebben az esetben-ha nem tudtatok dönteni-a bíróság őt is megkérdezi majd.Persze nem hagyományosan,hanem játékos körülmények között egy igazságügyi gyermekpszichológus elbeszélget vele,és közben kérdezgeti.
2011. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ötéves gyereknek a véleményét a biróság nem kéri ki,de ennek ellenére a fiad nálad fog maradni,ha ezek a feltételek fentállnak.
2011. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!