Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyiből lehet legolcsóbban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből lehet legolcsóbban megúszni egy válást? És kb mennyi idő, míg lezajlik (ha mindenben közös nevezőre tudunk jutni, huzavona nélkül)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor pár hónap.A békéltető + egy tárgyalás.Hogy mennyit kell érte fizetni nem tudom.

Szerintem egy tizes körül..

2011. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12ezer.
2011. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Két és fél éve 12000 volt és kb 3 hónap. Békéltető + tárgyalás és ha van gyerkőc akkor egy gyerekelhelyezési tárgyalás is.
2011. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha közös megegyezés, és előre az ügyvédekkel leírtok minden anyagiakon való osztozást, akkor 1 tárgyalás, amennyiben nincs 14 évnél fiatalabb gyerek.

Ha van ilyen gyerek, akkor mindenképp 2 tárgyalás.

2011. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én két éve márciusban adtam be a válást,két tárgyalás volt,májusban már szabad ember voltam.Persze mindenben megegyeztünk,beleértve a gyereket is.Nekem nem került semmibe mert nem volt bejelentett munkahelyem.
2011. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ügyvédünk idén február elsején adta be a kereset levelet a bíróságnak. Az eljárási illeték 12.000 forint, az ügyvéd díja 100.000 forint, mivel az ügyvéd részt vesz a tárgyaláson, ezért még plusz 25.000 forintot kell kifizetnünk. Mindenben megegyeztünk, gyerek nincs, az ügyvédre igazából csak az ingatlanok papírozása miatt volt szükségünk. Szerencsére az egyik bírónőt ismerem, de mivel nem hozzá kerültünk, ezért szólt az érdekünkben, hogy előrébb kerüljünk. Két héttel ezelőtt kaptam meg az idéző végzést április 22.-ére. A barátnőm viszont március elején adta be és csak októberre kapott időpontot.
2011. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12.000 forint.


slusszpassz, ügyvédet fogadni nem kötelező, sőt, tulajdonképpen közös megegyezésnél csak pénzkidobás. ( 100.000-ért megír nektek konkrétan 1 db olyan papírt, amit ti is meg tudtok írni ha nem gyök2-es IQ-val rendelkeztek. Aztán a bíróságon 25.000-ért beböfög annyit, hogy az ügyelemnek nincs további követelése, bla bla)

2011. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm.
2011. márc. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!