Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből lehetne legolcsóbban...

Mennyiből lehetne legolcsóbban kihozni egy utazást Horvátországba, Rovinjba? És van erre felé homokos part?

Figyelt kérdés
Amikor én voltam2éve csak aprókavicsost találtunk,az sem volt rossz:)most hogy itt a "válság"össze kéne húzni a nadrágszijat,és valahogy nagyon olcsón eljutni,kérlek segitsetek.Mindenen megoldás érdekel!tényleg minden:)
2009. máj. 15. 17:54
 1/3 anonim válasza:
100%

Helló:)


Talán túl naívan hangzik, de: Meg kéne próbálni ottani barátokat szerezni:) Az internet nyújtotta lehetőségekkel ez nem is olyan nehéz, hidd el:) Legalábbis sokkal könnebb mint 30 évvel ezelőtt.


Biztos van valami hobbid, ajánlanám az azzal kapcsolatos külföldi oldalak/fórumok böngészését, nem kifejezetten csak a nyaralás szempontjából.


Remélem tudtam valamit segíteni, vagy legalább kis inspirációt adni.

2009. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ez tényleg nagyon jó ötlet,és már vannak a török riviérán barátaim:D...csak tudod az ember nem szivesen megy ismeretlen helyre,emberekhez(esetemben pl a törökök,hááát..)pedig többször is felajánlották,hogy menjek nyugodtan,meg kapok kaját,és tényleg gyönyörű villájuk van.csakhát igy alig 18évesen azért félek:)..a horvátok nem olyan rizikósak,szóval megpróbálkozom azrt ezzel is:)de ha lehet,akkor inkább egy hotel kettesben a párommal:)..köszi a segítséget.
2009. máj. 20. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is voltunk Rovinjban,nincs nagyon homokos part.nem gyerekes családoknak való,inkább baráti társaságnak,vagy pároknak.az óváros gyönyörű,a tenger nem annyira élvezetes
2010. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!