Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bántátok már meg a válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg a válást?

Figyelt kérdés

Már mint volt valaki aki meg bánta hogy elvált a férjétől?Főként ha az ok az elhidegülés.Sajnos elég sok gondunk van a férjemmel.Hónapok óta gondolkodom a váláson.Eddig nem éppen úgy viselkedett mint egy felelőség teljes apa és férj.Habár most ígéretett tett hogy meg változik.És tány látszik is valami változás.De néha úgy érzem már hiába változik meg, nincs meg az érzés amiért vele kéne maradniom.Szeretem mint a gyerekeim apját de ennyi.Viszont félek,hogy esetleg megbánnám.Félek a külön élet meghozná a hiányolt érzést.Sajnos gyerek fejjel mentem férjhez.Viszont a gyerekeim születésével benőtt a fejem lágya ami róla nem mondható el.És az állandó gondok, megölték a kapcsolatunkat.Habár ő azt mondja még szeret,meg szerelmes, én nem ezt érzem iránta.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 20. 12:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sikerült megoldani a problémát?
2011. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!