Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bántátok már meg a válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg a válást?

Figyelt kérdés

Már mint volt valaki aki meg bánta hogy elvált a férjétől?Főként ha az ok az elhidegülés.Sajnos elég sok gondunk van a férjemmel.Hónapok óta gondolkodom a váláson.Eddig nem éppen úgy viselkedett mint egy felelőség teljes apa és férj.Habár most ígéretett tett hogy meg változik.És tány látszik is valami változás.De néha úgy érzem már hiába változik meg, nincs meg az érzés amiért vele kéne maradniom.Szeretem mint a gyerekeim apját de ennyi.Viszont félek,hogy esetleg megbánnám.Félek a külön élet meghozná a hiányolt érzést.Sajnos gyerek fejjel mentem férjhez.Viszont a gyerekeim születésével benőtt a fejem lágya ami róla nem mondható el.És az állandó gondok, megölték a kapcsolatunkat.Habár ő azt mondja még szeret,meg szerelmes, én nem ezt érzem iránta.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 20. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha megtudjátok oldani, akkor próbáljatok meg egy-két hetet külön élni. Érezni fogod, hogy hiányzik-e vagy sem.
2011. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbántam, hogy elváltam a fiam apjától. Azóta sem találok olyan férfit, pedig ez a 3. házasságom. Ott én akartam válni, mert azt hittem, minden férfi olyan lesz mint ő, nem tudtam megbecsülni a szeretetét, a kedvességét. Ennyi.
2011. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Párom nem vevő a külön élés ötletre.Ő azt mondta akkor vége a kapcsolatnak.
2011. márc. 20. 12:15
 4/11 anonim válasza:
91%
Dettó. Én szintén megbántam a második válásomat. Mindent megadott nekem, én meg nem becsületem meg. Nincs visszaút, pedig ő volt életem férfija.
2011. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
én is nagyon megbántam a válásomat de a barátnőmre hallgattam, azt hittem az a jó amit Ö tanácsol. sajnos azóta sem találok olyan férfit mint a férjem volt:
2011. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ildegonda ***** válasza:
57%
Azt bántam meg, hogy miért vártam annyi ideig :))
2011. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Életem legjobb döntése volt, amikor rábólintottam, hogy rendben, váljunk. Persze akkor nem így gondoltam, tele voltam kétellyel, hiába mondta a környezetem, hogy hülye vagyok, ha vele maradok, ne tűrjek tovább. Amikor különköltöztünk összeomlottam minden téren...csak magamat hibáztattam, hiába tudtam a szívem mélyén, hogy ő milyen. Hogy megbántam-e? Két év után már azt mondtam, hogy sokkal hamarabb kellett volna.
2011. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el, mi lenne nélküle...?

Vesd össze az általad jónak és rossznak vélt tulajdonságait. Mondjuk ezt tegye meg ő is és beszélgessetek, ki min tudna változtatni illetve hogy egyáltalán akar-e !?!

Figyeld a gyerekeket és a férjedet, mit gondolsz, hogy viselnék a különköltözést? (ha sokat veszekedtek, akkor talán jobb a válás)

ha a sex-el van baj, változtassatok.

Kérd meg, hogy próbáljon újra elcsábítani, nosztalgiázzatok a régi szép időkön, próbáljatok többet együtt lenni (közös vacsi, fürdő, gyerekes programok /állatkert, vidámpark, fürdőzés, kulturális programok.../)

2011. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Húú, ez nehéz kérdés.

Én 3x házasodtam, 3x váltam. Az elsőt egyáltalán nem bánom, egy állat volt az ember. A második férjem rendes pasi volt, fizikailag biztonságban voltam mellette, az adott szava szent volt, de valahogy mégsem voltam boldog. Talán mert bár nagyon szerttünk volna, a 10 év alatt nem született gyermekünk. A harmadik férjem hirtelen nagy szerelem, hamar jött gyermek, aztán mikor a kicsi 6 hós volt lelépett mint az a bizonyos a díványról. Azt bánom, hogy egyáltalán hozzámentem, sőt, még azt is, hogy a köszönését fogadtam. Most heti kétszer látom, ha akarom, ha nem...Brrr :-(

2011. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem válnék el! A vagyoni megosztás és az egész procedúra nagyon meg fog viselni! Nincs jobb férfi hidd el! Ha csak az elhidegülés az ok, akkor ne tedd! Tapasztalatból mondom! Többféle férfi létezik, de a mai világban nagyon nehéz megtalálni az igazit egy elvált és gyermekes anyukának! El kell, hogy fogadja gyermekeidet a következő pasi és a férjednek is a következő nője! Ez nagyon nehéz! Mi több a gyerekeknek nagyon rossz lesz! Azt az érzést nem kívánom senkinek!Engem az nagyon a földhöz vágott! Mai fejjel azt mondanám, ha tetszik, ha nem, hogy inkább flörtöltem volna és esetleg meg is csaltam volna, de utána lenyugodtam volna lehet megint 10 évre! de komolyan! Nagyon nehéz lesz, hidd el!
2011. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!