Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit mondjak a volt férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a volt férjemnek, hogyan kerülhetném el hogy tudjon róla, terjessze?

Figyelt kérdés
Van egy két éves fiúnk és most meg szeretném műtetni a mellemet. A gyerek miatt viszonylag gyakran találkozunk, de valahogy nem akarom megosztani vele a műtétem tényét. Olyan pletykás és minden kedves és kevésbé kedves közös ismerősünk, ill. anyósoméknak is arról pletykálna, h megműttetem magam. Ha el is mondom neki, akkor is minél később szeretném, de h akadályozhatnám meg h szétkürtölje a világnak? úgy érzem ez magánügy, nem akarom, h terjedjen.....Ötletek?
2011. márc. 20. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

háát, ha nem a gyerektartásból gyűjtötted össze a pénzt a műtétre, akkor semmi köze hozzá :P


egyébként miért zavar?

2011. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mikor találkozol a férjeddel akkor vegyél bő ruhát, ami takarja a melled és a vonalaid.


Így hacsak nem deszkából csináltatsz Pamela Andersont akkor nem fog feltűnni neki.

2011. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha rákérdez mondd azt hogy egy picit meghíztál. Lehetóség szerint ezt ne egy testhezálló, mélyen dekortált pólóban tedd.

Én a hasamat varrattam fel. Ikreim vannak és iszonyú undorító volt. Eddig senki nem vette észre, mivel a hegy a császármetszésnél van.

2011. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

a pénz is az egyik tényező, persze h rögtön kitalálná, h rossz anya vagyok, mert nem a gyerekemre költöttem, ill. h miből van rá pénzem, (gyerektartás az meg mi???).....aki már vált az tudja, h semmi nem tud jó lenni, főleg ha a másik fél be akarja bizonyítani, h valójában Te szúrtad el....

Nem hinném h annyira mű leszek, mivel az eredeti méretemet kapom vissza, az emlősorvadás szép "betegség", senkinek nem kívánom!

Állami kórházban nem horror az összeg, megdolgoztam a pénzért és valóban életminőség javulást várok a műtéttől, a bátorságról csak ennyit, szerintem Te is csináltasd meg a fogaidat kedves korábbi, ez inkább elhatározás, mint pénz kérdése.

Már a szükséges vizsgálatok összehozása sem volt egyszerű, naponta többször hívogat, és mondja a magáét, h nem vagyok otthon időben a gyerekkel és addig anyu vigyáz rá (ált. ő hozza haza a bölcsiből, mert k@rvára ráér)

Igazából 6 hétig nem lehet 3 kg-nál nehezebbet emelni, a gyerek miatt meg gyakran van közös programunk, mivel igényli az apját, az apja viszont képtelen egyedül ellátni!

Na ez van, köszönöm a válaszokat, majd alakul ahogy alakul!

2011. márc. 26. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!