Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit mondjak a volt férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a volt férjemnek, hogyan kerülhetném el hogy tudjon róla, terjessze?

Figyelt kérdés
Van egy két éves fiúnk és most meg szeretném műtetni a mellemet. A gyerek miatt viszonylag gyakran találkozunk, de valahogy nem akarom megosztani vele a műtétem tényét. Olyan pletykás és minden kedves és kevésbé kedves közös ismerősünk, ill. anyósoméknak is arról pletykálna, h megműttetem magam. Ha el is mondom neki, akkor is minél később szeretném, de h akadályozhatnám meg h szétkürtölje a világnak? úgy érzem ez magánügy, nem akarom, h terjedjen.....Ötletek?
2011. márc. 20. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem is mondod neki,mindenki észrefogja venni.

Ennyi!Jön a nyár ráadásul:-)

2011. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt ne így fogd fel. Ha a sok unalmas életű ismerőseiteknek nincs miről pletykálni akkor pletykáljanak erről! Miért baj, hogy megműtteted? Kisfiam után én is megszeretném csak hát nincs miből sajnos.

Ne foglalkozz velük, most komolyan...számítanak ők neked?

2011. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Megműtteted a melled, de ne tudjon róla senki.

Ha nem lett láthatóan nagyobb, akkor nem veszi észre.

De gondolom Te is kirakod, ha már egyszer van is mit, meg amúgy is "vadiúj".. :)


Akkor hogy is van ez?

Tegyél rá, sőt büszkélkedj vele, aztán hagy pletykáljanak.

Majd megunják. Ha hamarabb kezdenek hozzá, hamarabb is felejtik el. Egy kisebb helyen amúgy sem kerülheted el.


Nem értelek.

De biztos azért mert férfi vagyok(31).

:)

Pusszantás!

2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem. Honnan tudná meg? Levetkőzöl előtte vagy mi?! A gyereket nyilván le kell addig passzolni vknek, Te munkaügyben vagy barátnő sz*rban van címszóval eltűnsz pár napra. Utána nem emelhetsz, mert meghúzódott a hátad takarítás közben. Amúgy is utána lekötik. Hordj bő felsőt, mikor jön a gyerekért. Éppen takarítasz és slampos vagy. Na és? Utcán úgy sem látnak majd elhanyagoltnak. A végeredményre meg mondhatod, hogy találtál egy isteni cicifixet! Egyébként ha szemétkedne, én meg elkezdeném terjeszteni, hogy azért váltunk el, mert annyira kicsi a szerszáma, hogy sose tudtam vele elélvezni :)
2011. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Már megint egy pasi aki a müanyagokra bukik...bleeeee

pusszantásXD....idióta

2011. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De amúgy nem értem.


A volt férjedet akarod visszaszerezni ezzel? Vagy mi van ha megtudja? Kit érdekel?

Szerinted senki nem fogja észrevenni?

2011. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ildegonda ***** válasza:
Érthetetlen a problémád :))
2011. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit értesz plasztika alatt? Szilikont vagy szimpla korrekciót, hogy visszakapd a régi alakodat? Mert ha nem lesz nagyobb, nem hinném, hogy észreveszi.. az igazi különbség csak melltartó nélkül látszana, úgy meg nem hiszem hogy szemügyre tud majd venni téged:)

Egyébként ha tenne valami megjegyzést, intézd el annyival hogy régen is ilyen voltál, csak akkor nem tudott téged értékelni..:)

2011. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért titok ez, a műmell mindenkinek feltűnik, mert látványos. Még ha kicsivel lesz nagyobb az is fel fog tűnni, mert a szilikon biztosít neki egy olyan formát, ami természetes melleknél nem jellemző. Szóval akár elmondod, akár nem, észre fogják venni.
2011. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Irigyellek hogy van pénzed és bátorságod ehhez. Nekem a fogaimat kellene megcsináltatnom de se pénzem, se bátorságom hozzá. Pedig nagyban megváltozna az életminőségem ha megcsináltatnám. Ne foglalkozz a férjeddel, csak az irigység miatt probálna rossz fényben feltüntetni emiatt. 33/f
2011. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!