Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondolok erről? (tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolok erről? (tudom, kérdésem túl rövid )

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 16. 20:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Vagy otthon ceruzával bele lehetne javítgatni. Ha az esküvőn belekerül, hogy "napi háromszor szex", de az idő múlásával az igény csökken, akkor át lehet írni, hogy "heti háromszor szex". Vagy bármit, ami valószínűsíthető, hogy változik.


De hangsúlyozom, hogy ez nem szüntetné be a válásokat, csak talán kissé mérsékelné, de legalábbis átgondoltabbá tenné mind a házasságot, mind az esetleges válást.


Plusz több családi vita zárulhatna úgy, ohgy "mennyé' ki az előszobába' és nézzed má' meg, hogy mi van a falra írva!" :)

2011. márc. 16. 20:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy, AKÁR el is felejthetnénk a szerződést, papírt, meg az üres ígérgetést, az érzéseink dokumentálását, írásba adását, számonkérését, és a házaspárok BESZÉLGETHETNÉNEK EGYMÁSSAL az igényeikről, például. Ehhez szerintem nem kell se közjegyző, se oklevél, se keret.
2011. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mivel már máshol is felbukkant a link, elolvastam nagyjából. A végére úgy éreztem, azt akarja mondani, hogy a házasság nem más, mint egy rakás be nem tartott ígéret, és ha a másik megcsal, hazudik, átver, belédrúg, totál kicsinál, csak csendben ismerjem be, hogy badarságot vártam mikor boldog akartam lenni a házasságomban.

Szoktam más cikkeiből idézni, de ez. Eddig sem akartam nagyon férjhez menni, de ezek után inkább kötöm fel magam, az ugyan ez, csak gyorsabb.

Tudom mit akart leírni, de borzalmasra sikerült. Biztos, hogy jó pár embert lebeszél a házasságról.

2011. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!