Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás behajtása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás behajtása? Valaki világositson fel

Figyelt kérdés
Birósági végzés van,végrehajtón van az ügy ,eddig behajtották a lóvét de már 3hónapja semmi!Persze 6havonta egyszer elutalja az egy havit hogy ne tudjam kérni a állami megelőlegezést,de lehet most elfelejti,viszont akkor a felmaradt 6hónap ezelőtti pént még behajtja a végrehajtó?Mit tegyek?
2011. febr. 15. 22:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Semmi mást nem kivánok neked kedves utolsó válaszoló csak hogy legyél ugyanebben a cipőben és akkor majd rájösz ki a hazug! Puszika
2011. febr. 22. 18:01
 12/12 anonim válasza:
sziasztok! a 2 éves lánykám az apja nevén van de az első fél évben nem fizetett aztán úgy alakult,hogy összeköltöztünk (nem voltunk,nem vagyunk házasok)9hónapig éltünk vele ez év decemberébe költöztünk haza,azóta júni-júli hónapba fizetett viszont csak akkor..bárhol jártam bíróság,gyámügy stb mindenhol azt hajtogatják,hogy az apának jóga és kötelezettsége van.viszont ha nem él vele mivel se láthatáson nem jelent meg se fizetni nem fizet és sehol nem tudom elintézni,hogy lemondassák az apaságról vagy el vegyék tőle a jogot se azt hogy meg kapjam az öszeget..csak annyit tudok tenni,hogy a rendőrségre megyek? mást nem tehetek? mivel nem is előlegezik meg mert mint írtam két hónapot fizetett és most várhatok hónapokat h újra kérelmezzem ami szerintem felháborító,hogy én mindig várjak pénz meg az ablakba és senki nem intézkedik semmit
2012. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!