Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utáni új kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utáni új kapcsolat (házasság)?

Figyelt kérdés

Sziasztok,segitsetek ti mit gondoltok erröl a dolgoról!!!!

Párom 99ben ismerkedett meg az exfeleségével,majd 2004ben eljegyezte,2006 ba házasságot kötöttek,és 2007 ben elváltak.

Azt tudni kell páromat agyba föbe csalta az exe már az esküvö elött is ,és csak ö eröltette az egészet,párom várni akart még 1 évet a lagzival....én mindig azt érzem csak minid a második vagyok!!!Második esküvö,második eljegyzés.....Ö egyáltalán nem érzezteti,SÖt !!!!!Tudom,hjogy szeret,de tényleg el lehet felejteni 8 évet 1 év alatt???? Ráadásul úgy ,hogy a feleége volt!!!!Imádom ,szeretem a férjem,de bennem vannak ezek a kételyek,ha neki mondtam ezt az elején,azt mondta buta vagyok ,ha ilyneket gondolk!!!


2011. jan. 27. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akár a párom is írhatta volna. Én is elvált vagyok, és ugyanez volt a problémája. Neked is csak azt tudom mondani amit neki. Az a múlt, Te pedig a jelen vagy. Nincs második, csak első, az pedig Te vagy.

35/F

2011. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha boldog vagy vele és szeret téged, ne foglalkozz ilyen butaságokkal! Veled nem 8 évig, hanem 50 évig fog élni, erre gondolj.
2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 2007-ben váltak el, az nem 1 éve volt. De ha Ti 1 év után jöttetek össze, akkor már együtt vagytok 2 éve.Jól számolom? Ennyi idő alatt már boztosan kiismerted. Én személy szerint nő vagyok, én mondjuk nem tudtam a házzaságomon 1 év alatt túl lépni. De a férfiaknál ez másképpen működik. Ismerek olyat (férfi) aki 14 év után, 1-2 hónap elteltével már regisztrált a társkeresőn.
2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én helyzetem is hasonló. Az én párom is 2007-ben vált el, 4 évig voltak együtt összesen.

Persze így kicsit nehezebb, vagy inkább másabb, mintha nem lett volna még házas.

De tényleg butaság ilyenekre gondolnod. Inkább gondold végig, hogy boldog akart lenni, elvette a párját, hosszú távra tervezett, de sajnos az Ő hibáján kívül tönkrement. És most kapott az élettől egy új esélyt, és szeretne VELED BOLDOGULNI!

Szerintem ezt tartsd szem előtt!


22N

2011. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen 2007 júniusában szakitottak,2008 augusztusában adták be a válási papirokat,majd 2009 januárban váltak,mi 2008 szeptemberétöl vagyunk együtt.


Az elsönek üzenem,köszönöm a választ,dettó ugyan ezt szokta mondnai nekem is!!!!!!


Utolsónak üzenem...igen mi nök mások vagyunk,ezért is kérdeztem ...mert nekem elötte volt egy 2 éves kapcsolatom,de nagyon sokáig nem hevertem ki...jó pár évig bennem volt...

2011. jan. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!