Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbàntam nagyon amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbàntam nagyon amit tettem:S mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tesom ferje (35) 10 ev hazassag utan elvàlt. ill csak papiron hàzasok. lehivta a tesom a ferjet h unnepeljunk eggyutt. meg is volt. kissebb nagyobb veszekedèssel. kezdett betelni a pohar. mert kiegette a 1 millio forintos divànyt. rendetlensèget hagy maga utan pedig o csak egy megturt vendeg a hazunkban... es ma azt mondtuk h menjen el. de nincs hol aludnia.pedig nagy a csaladja csak nem szereti oket. igy a kocsiban fog aludni... mondtuk h ne. de azt mondja h nem akar zavarni... de azt hiszi a ferje h ez a hazassag megint mukodik mert lehivta ide...:S mit tegyunk/tegyek??:S jah es elfelejtettem irni hogy a tesom panik beteg lett es a "ferje" 3 evig fele sem hederitett. most h luxus lakàsunk lett rogton vissza jott... tesom ha megdobnak kovel dobj vissza kenyerrel elven mukodik:S vissza dobott kenyerrel de meginn megdobta a szemet làda kovel:S de ahogy elkuldtuk olyan rossz erzes fogott el:S de muszaly elmennie:S segitsetek. elvagyok keseredve...:S ja es bocsi a hosszu szovegert....:S jah es meg mindig itt van.. ja es bocsi de nincs ekezetem..

14L


2011. jan. 2. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egz szót sem értek. Nem az ékezet hiánya miatt...
2011. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi történt?
2011. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én sem sokat értek de ha van 1millás dívány akkor miért nem vesztek ki neki egy panziót???

nem kéne a kocsiba aludni.

2011. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Sz@rjál az egészre, menj aludni. Már ha nem akarsz Te is pánikbeteg lenni.
2011. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem azt kerdeztem h hova kuldjem-.- am meg minek vegyunk ki neki? azt kerdeztem h mit tegyek nem azt kerdeztem h melyik panziot vegyuk ki neki-.-
2011. jan. 2. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Pont nem azt mondta a válaszoló, hogy melyik panzióba küldjétek, hanem megoldást kínált: ha sajnáljátok, de nem tűritek meg a lakásban, vegyetek ki ne3ki egy szobát egy panzióban. Most megmondtuk mit tegyél, annak ellenére, hogy nem éppen értjük, mi is a pontos bajos vele...

Tudod mit? Te menj csak vissza a suliba holnap, és foglalkozz inkább azzal, hogy megtanulj helyesen fogalmazni, a többit meg hagyd a szüleidre és a tesódra.

2011. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tesód dolga, ne emészd magad miatta, egyébként is a pasi megérdemli azt az egy éjszakányi kényelmetlenséget, ha tényleg lelépett és a pénz miatt jött vissza. Inkább reméld, hogy kap egy jó kis tüdőgyulladást..
2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

-3

-s +d

Bocsi, gyorsan írtam, de az enyém még így is érthető lett...

2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Zavaros kicsit
2011. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel ennyit! Nem a te dolgod, megoldani, hogy hol aludjon. Talán nem véletlenül sikerült elmarni mindenkit maga mellől és kvázi hajléktalanná váni. Ha valaki rászorulna a másikra, akkor az meghúzza magát, normálisan viselkedik, nem égeti ki a díványt, stb. Ne sajnáld már!
2011. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!