Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mendy1025 kérdése:

Van itt olyan, aki egyedül maradt a babával, vagy babákkal? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok.Már nem tudom,mit kéne tennem.Van egy 23 hónapos kisfiunk,meg most 5 hónapos terhes vagyok.A férjemmel már nem igazán jövünk ki.Szine nem is beszélünk,csak a kötelezőket,amúgy meg csak veszekszünk.Borzasztóan zavar,mert szegény manó is hallja általában,és ezt nem akarom így tovább. Próbáltam nem visszaszólni neki,ha veszekedett, de nem mindig sikerül sajnos,mert elég nagy szám van,ha megbánt.Én nem akarom így felnevelni a gyerekeimet,hogy minden nap ezt hallgassák.Mert megérzi ő is,haveszekszünk,a multkor pl. megszorította a csuklómat elég rendesen,a gyerek meg elkezdett sírni.Nagyon rossz érzés volt látni,hogy ezért sír!Mindenen veszekszünk,nem is alszunk már együtt. Igazából most hogy terhes vagyok, nem tudom mit tegyek.Nem tervezett baba volt,de elvetetni nem akartam,és nem is tenném.Azt hittem,majdcsak javul a helyzet,de sajnos nem.Egyre depressziósabb leszek,nem tudom megbeszélni senkivel.Állandóan sírok,ha már alszik a gyerek, kikészülök teljesen.Ha nem lennék terhes,már elmentem volna a gyerekkel,de most nem merek így.De ezt sem bírom már, nem szeretek itthon lenni sem,ha ő is itthon van.Nem tudjuk megbeszélni a dolgokat,mert lehetetlen, mindig veszekedés lesz.Igazából már kiölte belőlem a szerelmet,nem szeretem már.Ti mit csinálnátok? Írnátok hasonló tapasztalatokat nekem?
2010. dec. 5. 16:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
Minket szó és indok nélkül otthagyott 5 és fél hónapos volt a kisbabám. Elmenekült a felelősség elől azzal az indokkal, hogy ő még "élni" szeretne. Pedig nálunk is tervezett gyermek volt. Nálunk elsősorban az anyja befolyásolta arra, hogy hagyjon ott minket. Az anyja irányította egész életében és az anya tűzzel-vassal küzdött, hogy kisfiacskája továbbra is az ő kisfiacskája maradjon.Nagyon, de nagyon nehéz volt lelkiekben ezt megemésztenem. Pszichológus segítségéhet folyamodtam. Szüleim pedig segítenek a baba nevelésében. Kérj te is segítséget közeli rokonodtól, ha lehet. Ők is vigyázzanak a picikre, hogy tudj magaddal is foglalkozni, ki tudj kapcsolódni.
2011. febr. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kivel mi történt azóta?
2019. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!