Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mendy1025 kérdése:

Van itt olyan, aki egyedül maradt a babával, vagy babákkal? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok.Már nem tudom,mit kéne tennem.Van egy 23 hónapos kisfiunk,meg most 5 hónapos terhes vagyok.A férjemmel már nem igazán jövünk ki.Szine nem is beszélünk,csak a kötelezőket,amúgy meg csak veszekszünk.Borzasztóan zavar,mert szegény manó is hallja általában,és ezt nem akarom így tovább. Próbáltam nem visszaszólni neki,ha veszekedett, de nem mindig sikerül sajnos,mert elég nagy szám van,ha megbánt.Én nem akarom így felnevelni a gyerekeimet,hogy minden nap ezt hallgassák.Mert megérzi ő is,haveszekszünk,a multkor pl. megszorította a csuklómat elég rendesen,a gyerek meg elkezdett sírni.Nagyon rossz érzés volt látni,hogy ezért sír!Mindenen veszekszünk,nem is alszunk már együtt. Igazából most hogy terhes vagyok, nem tudom mit tegyek.Nem tervezett baba volt,de elvetetni nem akartam,és nem is tenném.Azt hittem,majdcsak javul a helyzet,de sajnos nem.Egyre depressziósabb leszek,nem tudom megbeszélni senkivel.Állandóan sírok,ha már alszik a gyerek, kikészülök teljesen.Ha nem lennék terhes,már elmentem volna a gyerekkel,de most nem merek így.De ezt sem bírom már, nem szeretek itthon lenni sem,ha ő is itthon van.Nem tudjuk megbeszélni a dolgokat,mert lehetetlen, mindig veszekedés lesz.Igazából már kiölte belőlem a szerelmet,nem szeretem már.Ti mit csinálnátok? Írnátok hasonló tapasztalatokat nekem?
2010. dec. 5. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos, nálam nem volt választási lehetőség, apuka "csak" meggondolta magát és eltűnt. Az első naptól egyedül neveltem//nevelem a gyerekemet és ennek már több mint 7 éve. Nem könnyű-sőt, nagyon nehéz, főleg az a rész, amikor a gyerek kérdezget, hogy ő miért nem "normális" családban él-de úgy gondolom, még mindig sokkal jobb így, mint egy látszatkapcsolatban...
2010. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,én sem akarok csak a gyerekek miatt velemaradni,főleg hogy állandóan veszekszünk,de így terhesen nem merekelköltözni a gyerekkel:( köszi hogy írtál!
2010. dec. 5. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is fel lehet nevelni 1 gyereket.! És főleg hogy megszorítja a csuklódat, terhes vagy. meg amugyis... Abszurd amit művel a férjed. Az elején nem lesz valami leány álom ami lesz ha egyedül neveled, de túl jutsz ezen, és az idősebb fiadnak is jót tesz ha nem hallgatja egyfolytába a veszekedéseteket. Engem elhagyott a férjem a 2 hetes ikreimmel!!! (nő miatt). Nem adtam neki esélyt hogy ha megcsalt máskor is megfog. És nagyon jól elvagyunk az ökrökkel:-)) akik holnap lesznek 1 évesek. Tudom hogy rossz... de jobb a békesség. 26N
2010. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló voltam: És ha van családod akikre számíthatsz.
2010. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia,

én egy 16 éves lány vagyok, akinek hasonlóan indult az élete, mint a fiadnak. Láttam, hogy apám vadállat módon viselkedett anyuval is, nemcsak velem. Szerencsére 4 éves koromban elváltak, de annyira megviseltek az előtte levő évek, hogy kb. 10 éves koromig minden(!) embertől féltem. Lelkileg teljesen instabil voltam. Nagyon sokat ártana a fiadnak is, ha ilyen maradna a kisgyermek kora. Senkinek nem kívánom, hogy ilyen tapasztalatokkal nőjön fel.. Ha van lehetőséged, próbálj meg elmenni a férjedtől. A terhességed is jobb lenne stresszmentesen..

2010. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyuék itt laknak em messze,nem járunk minden nap,de észrevették már,hogy valami nem jó.Az a baj,hogy ők szeretik a férjemet,mármint régen abszolút nem volt ilyen,és persze én sem vagyok tökéletes.Ez mindkettőnk hibája,hogy eddig fajultak a dolgok.Szóval ők inkább azt akarják,hogy maradjon igy minden,oldjuk meg. Persze,mikor ilyeneket csinál,utána jön vele,hogy ő szeret, meg megbánta stb, de már az a baj,hogy nem érdekel..... Köszönöm,hogy írtál:)
2010. dec. 5. 16:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő azért nem vadállat,ez csak egyetlen egyszer fordult elő,hogy megszorította a kezem.Bocsi,ha félreérthetően írtam,de tényleg egyszer volt,amúgy soha nem bántott,és nem is fog.
2010. dec. 5. 17:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ez az én történetem! Annyi a különbség, hogy én még "csak" 4 hónapos terhes vagyok, de még a kisfiam is pont 23 hónapos. Ugyanúgy érzek, mint te. Én is rengeteget sírok. Nekem az a legnagyobb problémám, hogy nem hallgat meg, mindig otthagy, ha vitázunk, azzal az ürüggyel, hogy már sokszor hallotta, amit mondani akarok. Ma pl. azt mondta, hogy bezzeg más hogy megbecsülné őt, mert ő micsoda rendes ember, férj. Én erre azt találtam mondani, hogy engem is biztosan lenne, aki megbecsüljön. Erre kiröhögött. Gondolhatod, hogy fájt... Sajnos nem tudom, mit tehetnénk, de úgy érzem én nem sokáig bírom ezt, talán jobb, ha elválok, és hagyom, hogy keressen valakit, aki megbecsüli, mert én bizonyára nem teszem ezek szerint... :(
2010. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nekem is mondott már ilyet,agyis azt,hogy nekem kéne összetartanom a családot,meghogy nem vagyok jó feleség,meg ilyenek.Meg el vagyok kényeztetve és önző is vagyok.Mindez azért mert vissza merek szólni neki:)aztán meg jön az,hogy nem úgy gondolta stb stb de én már ezzel sem foglalkozom, az a jó,ha nem is szól hozzám.Sajnos,de ezt érzem....ha gondolod,írhatsz privit,hogy mi újság,én meghallgatlak szívesen....
2010. dec. 5. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes terhes voltam mikor elhagyott a gyerek apja! Baromi nehéz időszak volt! Most 17 hós a kisfiam,nem mondom,h most könnyü,de az élet megy tovább! Sztem ez lelkileg nagyon nehéz feldolgozni,talán teljesen soha nem is lehet! Nekem mindennap eszembe jut,h nekünk is lehetett volna "normális" életünk! Talán ezt elfelejrteni,feldolgozni egy életen át sem lehet,ezzel csak együtt lehet élni!
2010. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!