Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselte egy-másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselte egy-másfél év körüli babátok, mikor különváltatok?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg, hogy mindkét fél láthassa a gyerekét (nem bírósági eljárás során)?
2010. dec. 1. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédoméák váltak el,amikor 14 hós volt a pici. Esténként,amikor az apukának jönni kellett volna haza,a kicsi álladóan sírt.

Szerencsxére értelmes volt az anyuka,és abban állapodtak meg,hogy az apuka minden este eljön lefetetni a gyereket. Azóta is akkor láthatja,amikor akarja,sőt el is viszi sétálni is,vagy a mamához.

Szerintem ez a normális.

2010. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ott a lényeg,hogy amennyiben megoldható,a "leváló fél"szinte bármikor-de azért a másik személyes életterét figyelembe véve,tehát egyeztetéses alapon-láthassa a picit.A szülők tiszteljék egymást.
2010. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Unokahúgom három éves volt, amikor tesómék elváltak. Állandóan sírt, amikor rájött az érzés, hogy ő az apukájával akar aludni. Az a rossz ebben, hogy a gyerek sem nagyon tudja felfogni, hogy mi történik, mi az, hogy láthatás, így muszáj a szülőknek kompromisszumot kötniük.
2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves volt a kislányom, amikor a férjem elköltözött. A kislányt szerintem abszolut nem viselte meg, gyakran találkoznak, el szokta vinni ottalvósra is. Egy héten legalább háromszor találkoznak, amit én jónak tartok, és nem fogom továbbra sem korlátok közé szorítani a találkozásaikat. Ha csak néhány óra ideje van, és rövid időre ugrik el hozzánk, akkor én általában lelépek.
2010. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk 15 hónaposak voltak. Per még most is tart. Gyermekek őrülten sírtak (feleségem szerint) esténként ha hazahoztam őket. Megoldása nem láthatják a régi otthonukat, és nem fognak sírni. Minden héten 3szor látogattam őket, ott voltam a lefektetésnél is. Szerinte nehezen sírva alszanak el ha ott vagyok, megoldása nem maradhatok ott vacsorára, fürdetésre, fektetésre. Mivel ebbe nem mentem bele, nem vagyok hajlandó elfogadni, 1 hónapja nem láthatom a gyermekeimet.

Gyerekek nagyon kötődtek hozzám, szerintem nagyon megviseli a kis lelküket, hogy elválasztottak az otthonuktól (ha meséltem nekik róluk mindenre emlékeztek ebben a korban!!!, persze ezt is megtiltotta) majd apjuktól. Szerintem ezért sírtak, aludtak e nehezen, ilyen gond nem volt amíg együtt éltünk. Ha lehet töltsön vele minél több időt a különélő szülő is, ne akadályozzák.

Most várom az ideiglenes bírói határozatot.

2010. dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!