Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi kell ahhoz, hogy biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy biztosan a férjnél legyen elhelyezve válás után a gyerek?

Figyelt kérdés
Persze nem olyasmire gondolok, hogy kábítózik a nő vagy alkoholista. Csak nem éppen hűséges. A férj csak azért nem akar elválni, mert attól tart, hogy a 3 éves gyereket nem neki ítéli a bíróság, az anya meg utána a közelébe sem engedi. A férj becsületes, hűséges, dolgozó ember, csak minden kölcsön (lakás, autó, személyi) az ő nevén van.
2010. nov. 30. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a bíróság iszonyatosan nőpárti. Egy férfinak nagyon kicsi az esélye hogy megkapja a gyereket, hiába is ő a becsületes, és a nő hibájából történik a válás. Sőt, egy rafinált nő még jól ki is tudja túrni a saját vagyonából a férjet.
2010. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hűséges,becsületes apuka!

Miért csal meg a feleséged?Hiszen cirka négy éve még gyermeket vállaltatok,most akkor miért akarsz válni?Vagy esetleg te se vagy annyira hűséges?

2010. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: Mi közöd van hozzá?

Amúgy a nej nem tilthatja el csak úgy az apát, tudtommal fel is lehet jelenteni a gyámhatóságnál, és több alkalom után elvehetik tőle a gyereket.

Sajnos az egyéb dolgokban nem tudok segíteni.

2010. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 17:31-es válaszoló!

Köszönöm a feltételezést, nem én vagyok az apuka. Én az apuka huga vagyok. És teljes bizonyossággal állítom, hogy valóban nem csalta meg a feleségét, mert ő még ezek után is szerelmes belé, és egyáltalán nem jellemző rá ilyesmi. De nem ez volt a kiírt kérdés lényege.

2010. dec. 1. 08:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyereknek az anyja mellett a helye! Még ha nem hűséges is! Mert nézzük már meg a másik oldalt is,h hány férfi hűtlen és hány hány hagyja el a családját!
2010. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem értem...szerelmes a feleségébe a bátyád(?),de úgy akar elválni,hogy a három éves gyereket is viszi.

Ezt légyszi olvasd fel magadnak hangosan,akkor megérted mennyire abszurd.

Azt érteném,ha arra keresne választ,hogyan hódítsa vissza,vagy hogy kergesse el a szeretőt.

Egyébként meg ha nincs közöm hozzá,miért nem tartottad meg magadnak?

2010. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért én megkérdőjelezném, hogy aki egy jól működő kapcsolatból pusztán boldogságkeresés és egyéb okok miatt félrelép az milyen erkölcsi példát mutat a gyereknek. Mert az biztos, hogy a gyerek a szülőtől tanul és a nevelés alatt nem csak a szeretet, fürdetés és etetés értendő, hanem az erkölcsi nevelés is. Ez egy baromi fontos dolog és nagyon meghatározza a gyerek későbbi viselkedését.
2010. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre valaki érti a problémám lényegét. Igen, a nevelés erkölcsi része aggaszt igazán engem is (valószínűleg ennek megértéséhez többet kéne írnom a feleségről, de akkor meg jönnének azok a vádak, hogy túlságosan elfogult vagyok, pedig ha már a saját szüleivel és testvéreivel sem tartja a kapcsolatot, szerintem már egy kissé elgondolkodtató). Egyébként a bátyám azért nem óhajtja már visszahódítani a feleségét, mert ezzel már párszor próbálkozott, csak hát ennek a nőnek túlfűtött a vére. (Ha már itt tartunk, nem is hiszek abban, hogy egy hosszú ideje -persze a 4 év még nagyon nem számít annak- működő kapcsolatban soha egyik fél sem csalta/csalja meg a párját, de amikor már elküldi otthonról, hogy fogadni tudja a másikat, az már bunkóság csúcsa.)
2010. dec. 2. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!