Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kapok vagy mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapok vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok terhes lettem a párom ott hagyot de nem vetetem el a kisbabát inkább egyedül felnevelem miket kapok valami segélyt vagy kapok valamit vagy mit csináljak ...remélem jóó helyen tettem fel a kérdést
2010. nov. 27. 20:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a bíztatást és a megnyugtató szavakat sok egézséget kivánok nektek ♥ köszönöm h kiálltál melletem. ♥
2010. nov. 27. 22:06
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Gyes-t annak jár akinek a baba születése előtt 296 bedolgozott munkanapja van! Emelt családi pótlékot fogsz kapni,bár ez azt jelenti,h 900 forinttal kapsz majd többet,mint a családosok ( ami sztem nevetséges összeg)! Ha az apa a gyereket a nevére veszi akkor köteles lesz fizetni a gyerektartást! És szülés után kapsz majd egyszeri anyaságit,ami 60 pár ezer forint!

2010. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, tavaly fejeztem be a sulit, két hós a babám.

Kapok gyest és családi pótlékot, kb 30e/hó

Ebből el tudod látni magad és tudsz venni pár dolgot a babódnak.

Továbbá van az egyszeri anyasági ami67e

2010. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy GYES-t mindenki kap, az alanyi jogon jár. GYED-et nem fog kapni.
2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
20:26 gratulálok a babódhoz sok egézséget és boldogságot és köszönöm a válaszokat..
2010. nov. 29. 15:29
 26/28 anonim ***** válasza:

20:26os vagyok.

Szurkolok neked.

ha gondolod, írj privátot.

Ja amúgy az exedtől kérhetsz gyerektartást, ha nem ismeri el az apaságot, fel is jelentheted. A bíróság dns testet rendel el, és ha kiderül hogy kamuzik, kifizettetik vele a teszt és a per költségeit.

2010. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Milyen sok érdekes ember van! Ezektől a plafonra tudnék mászni! Bezzeg ha azt írná hogy abortuszra megyek az is ugyanolyan baj lenne! Akkor meg a válasz: Szegény gyerek, egyből megölöd vállald a felelősséget a tetteidért stb. Vagy szüld meg és add örökbe. MILYEN ÉRDEKES. Most meg hogy azt írja hogy megtartja és mindent megtesz érte már azért is hibás. Uramatyám szálljatok már egy kicsit magatokba fogalmatok sincs hogy miről beszéltek, igazi idióták avgytok!
2010. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%

De ez a legjobb: "Ne is haragudj, de az ilyen felelőtlen fiatalok miatt van a legtöbb gyerek árvaházba!!!

Felelőtlenség! De az abortusz ellen is vagyok!!! "

Hát belőled aztán dől az ész vazze! Ne szüld meg de ne is vetesd el! Nyomorék.

2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!