Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kapok vagy mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapok vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok terhes lettem a párom ott hagyot de nem vetetem el a kisbabát inkább egyedül felnevelem miket kapok valami segélyt vagy kapok valamit vagy mit csináljak ...remélem jóó helyen tettem fel a kérdést
2010. nov. 27. 20:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Lakást ajándékba nem kapsz. GYES-t fogsz kapni, meg gyerektartást az apától. Ezen kívül semmit.
2010. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
igazából ideálisabb lett volna a terhesség témakörben de tök mind1. amúgy elvileg kell majd fizetnie a párodnak gyerektartást és elvileg kapnod kell GYES-t is.
2010. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,hogy nem jól tudom,de Gyes csak annak jár,akinek a szülés előtt volt elegendő munkaviszonya.

Tartásdíjat kapsz,de mégha kapsz is 3 évig Gyest,abból nem nevelsz fel egy kisbabát.

Laknod is kell valahol,a babának ruha,pelenka,kaja kell,ez elég sokba kerül.

Hogyan akarod felnevelni?

2010. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem, a GYES alanyi jogon jár mindenkinek, a GYED az, amit te mondasz, na az nem jár csak annak, aki dolgozott, de ő valószínűleg nem dolgozott, így nem fog GYED-et kapni, csak GYES-t. Talán egyszeri anyaságit azt kap, ez egy alkalom, de ezt csak halkan mondom, mert nem tudom jár-e alanyi jogon, vagy munkaviszonyhoz kötött-e.
2010. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
apuék melletem állnak mindenbe rájuk számithatok és még van egy szoba a házunkba ami csak üresenn áll most fejezem be az iskolát szóval megyek dolgozni csak érdekel hogy miket kapok?
2010. nov. 27. 21:08
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Ne is haragudj, de az ilyen felelőtlen fiatalok miatt van a legtöbb gyerek árvaházba!!!

Felelőtlenség! De az abortusz ellen is vagyok!!!


Én 22 vagyok, kb. 5 éve szeretnék már szülni, de nem még csak most jöttem ki az iskolapadból, most kezdtem el építeni az életem, a gyermekeim jövőjét. Ezért még várnom kell néhány évet.

2010. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát egy darabig a gyerek miatt nem tudsz dolgozni, otthon kell lenned vele, szoptatni, nevelni. Lehet, hogy minden éjszakát végigordít (én is végigordítottam 1 éven keresztül minden áldott éjszakát, apa nem is aludt egy darabig :D) Szóval erre készülj fel. Én pont az ilyenek miatt nem vállalnék gyereket. Nem bírnám idegekkel.
2010. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
én nem adom árvaházba sehova az életem is odadnám érte nem tom miről beszélsz akkor felelötlen vagyok de nem ijen segitséget kérdtem... utolsó válaszoló köszönöm a normális hozzászólásod igen nagy felelősségel jár .. de ha igy alakult mindent megfogok tenni érte az életem árán is
2010. nov. 27. 21:23
 9/28 anonim ***** válasza:

Terhesen nem fogsz állást találni és ha nem volt előtte legalább fél év munkaviszonyod, akkor lényegében semmit sem kapsz. Az apától járó tartásdíj pedig kutya vacsorája, tehát ha szerencséd van, akkor fizet valamennyit, de ha nincs akkor, munkanélküli, vagy minimálbéren van és abból nemigen lesz pénzed.

Én csak azt a szegény gyereket sajnálom, akinek így kell megszületnie, holott ő nem tehet róla, hogy ilyen szülei lesznek.

2010. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
ha ugatni akarsz menny máshova léccives annak a gyereknek meg lesz minden mert a szüleim melletem állnak és nem vagyunk szegények nincs hiánya semmibe kölünb élete lesz mint itt pár embernek..
2010. nov. 27. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!