Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ma volt az első tárgyalásunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az első tárgyalásunk közös megegyezés alapján . De 3 hónap múlva vissza kell menni akkor már elválasztanak minket?

Figyelt kérdés
Kb.5 perces volt a tárgyalásunk mindenben meg egyeztünk!!!Lehetséges hogy a következő tárgyaláson már meg kapjuk a elválasztó végzést vagy azt csak utána küldik ki?
2009. jan. 13. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A végzést mindig utána küldik ki postán, de igen, valószínűleg fel fogják bontani a házasságot már a következő tárgyaláson.
2009. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elválasztanak benneteket, ha nincs a vagyonmegosztásban ellent mondás! Vagy gyerekelhelyezési dolog !
2009. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még meggondolhatod magad..
2009. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is meg volt már az első tárgyalás közös megegyezés alapján, most lesz januárban a második és a végleges. Nem tudom a vagyonmegosztás megtörtént-e, mert addig nem fognak elválasztani. Ha nem, menj el az ügyvédedhez, vagy mind a ketten menjetek el, aki megcsinálja a vagyonmegosztást. Ezt elküldi a bíróságra, majd ezután adnak egy időpontot a tárgyalásra. Mi is így csináltuk. Közös megegyezéssel válunk, de kell a vagyonmegosztásról szóló papír is, különben nem ez lesz az utolsó.
2009. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs közös vagyonunk azt mondták agyak be egy papírt hogy folytassák a tárgyalást ennyi!Azt más nap be is adtam!!!!Mindenben megegyeztünk ott!!!!
2009. jan. 16. 13:46
 6/8 anonim válasza:
A három hónap, az maximum annyi, azon belül bármikor beadhatod a folytatás iránti kérelmet, ha viszont kicsúszol a három hónapból, akkor megszüntetik a pert. Ha most kéred a folytatást, akkor csak annyit kell írnod, hogy kéred az eljárás folytatását, és az ügyszámot lehetőség szerint. Az ügyszám az idézésen is rajta van. Meg kell egyezni a házasság felbontásáról, a gyermektartásról, a gyermekelhelyezésről, kapcsolattartásról. Ha a vagyonmegosztást nem kértétek, akkor arról nem kell. Ha minden megvan, akkor a második tárgyaláson biztos, hogy elválasztanak benneteket. Ha vagyonmegosztást is kértetek, akkor vagyonmérleget kell felállítani, leírni, hogy mitek van, ki mit kap belőle, milyen értékben. Remélem, tudtam segíteni.
2009. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy házasság felbontásánál nem végzés van, hanem ítélet, de azt utólag küldik ki postán, együtt a tárgyalási jegyzőkönyvvel, amibe bele lesz foglalva az egyezségetek.
2009. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi mindenben megegyeztünk a volt férjemmel. Az ügyvéd tárgyalás előtt benyujtotta a biróságra a megegyezést és minket egy tárgyalás alkalmával el is választottak. Ugyhogy a köv tárgyaláson tuti elválasztanak.
2009. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!