Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hova rejtsem el a hangrögzítőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova rejtsem el a hangrögzítőt a férjem irodájában?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt, ezért elválok tőle. Viszont semmilyen szinten nem tudom bizonyítani és fontos lenne. Láttam az interneten mini hangrögzítőket. A kolléganővel csal. Elég üres az irodája, nemtudom hova kellene raknom. A másik lehetőség a recepció ahol ketten dolgoznak az imént említett kolléganővel. Sűrűn takarítják a recepciót ezért nehéz. Köszönöm ha kapok érdemi választ, én sem akarom ezt az egészet sokáig húzni.
ma 12:08
1 2
 11/13 BeefEater ***** válasza:
100%
Itt bűncselekményhez kérsz segítséget. Ha ez kiderül, akkor már nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy megcsalt.
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Ragaszd fel az egyik szekrény aljára
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége sem a válás, sem a vagyonmegosztás szempontjából, hogy ki kit csalt meg.

Nem kell megindokolnod, miért akarsz válni. Elhidegültünk. Pont. Elválasztanak így is.

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!