Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 gyerekkel van esély új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekkel van esély új életet kezdeni? Sikerült már valakinak? Vagy en is a megcsalt magányos gyerekes nők sorsára jutok?

Figyelt kérdés

Sajnos rövid időn belül szültem a gyerekeket. Most viszont kibújt a szög a zsákból. Bántott engem, a gyerekek előtt. En is tehetek róla, csúnyán és csúnyákat mondtam. De már felgyűlt bennem a sok szóbeli bántás is.

Ma rájöttem hogy ezek után soha nem leszek boldog.

A szüleim tudnának részben segíteni, viszont lelkileg nagyon labilis vagyok, félek, tőle, és attól hogy mi lesz.

Ha vannak sorstársak jól esne néhány jó szó.

A családom előtt nagyon szégyellem hogy ide jutottam.


2022. júl. 6. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Van esély. Nem te vagy az egyetlen.
2022. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezen mit szégyelni. Apám és az utána következő párjai is bántották anyát. Volt olyan, hogy közbe kellett lépnem mert nem volt egyszerű az eset. Mi is hárman vagyunk testvérek és anya sokáig nevelt minket egyedül. Aztán már egy ideje van egy élettársa aki nagy jó fej. Össze sem hasonlítható az eddigiekkel. Nem is tudom hol bújkált eddig :D. Neki sikerült ebből a szempontból új életet kezdenie. Neked is sikerülni fog csak sosem szabad feladni :D.
2022. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
van, nekem a nagynénimnek sikerült
2022. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan elválnak, sokan pedig előbb ölik meg egymást minthogy váljanak. Itt is hasonló az eloszlás mint az élet többi területén. Van a házasságok 10%-a ami szuperül megy, további 20% ami működik és a maradék ahol csak úgy elvannak.

Egyébként a hozzáállásod alapján átfogsz ezen vergődni, de ne szégyenkezzél emiatt. Adtál három embernek lehetőséget az életre ami önmagában tiszteletre méltó és egyébként vannak elvált apukák is akik ugyanúgy új életet kezdenek.

Következőnek próbálj meg egy jobban hozzád illőt keresni.

2022. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Álszent válaszok.... ezeket rohadt feleslegesen írjátok neki! Köze nincs a valósághoz!
2022. júl. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom hány éves vagy, de neked három gyerek mellett hogy van időd bármire is?!?

Nekem egy kisgyerek is nagyon sok időt, energiát, pénzt igényel. Gondoskodni róla, játszani vele, vinni, hozni stb.

Neked mint nőnek 3 gyerek mellett hogy férne bele az életedbe egy kapcsolat? Az ismerkedés, a randizás, a programok, az együtt töltött esték stb.

Már ne haragudj, de álomvilágban élsz, meg az itteni válaszok is!

2022. júl. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom az apjuk is lesz a gyerekeivel nem heti 7 nap az anyjukra maradnak

Szülei is segítenek

2022. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az új kezdés alatt nem egy új kapcsolatot értek kedves 6. Söt most az abszolút sokadlagos. Hanem új független életet egy másik lakásban házban pl, ahol nekem kene megoldanom főkent egyedül a gyerekek körüli teendőket, a mindennapi dolgokat,stb. Nyilván hosszú távon biztos vágynék valakire de első körben örülnék ha a mindennapokat meg tudnám oldani. Egyebkent fiatal vagyok, tisztában vagyok hogy 3 gyerekkel korlátozottak a lehetőségek minden téren. Ezert tettem fel a kérdést, hogy van-e egyáltalan arra esély hogy jobb lesz ettől valaha...
2022. júl. 7. 13:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert lehet pl egyedül is jobb mint egy olyan kapcsolatban ahol semmibe nem néznek, csak a vita megy, stb... es közben ilyen hangulatban nő fel 3 gyerek. Ez lenne a kérdés lènyege...
2022. júl. 7. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Jaaa ez teljesen elérhető 3 gyerekkel. Vegyél le a számládról vagy 40 millió forintot. Vegyél egy lakást vagy házat, újítsd fel, bútorozd be.

Abrakadabra! Új élet! :D

2022. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!