Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem tudok szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt van egy 14 hónapos kisfiunk.

Nem vagyok boldog, csak szenvedek ebben a kapcsolatban. Még sincs erőm lépni, mert valahol még szeretem és itt a gyerek is. Mit tegyek?


2010. szept. 18. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés ,hogy miért nem tudok szakítani szerintem ez egyértelmű kéne legyen ...ott a gyere..........
2010. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én például azért nem, mert sajánlom a másikat. Túlzottan elköteleződött, és napi szinten azt halgatom, hogy én vagyok számára a tökéletes pár, a másik fele, az egész életét velem akarja majd leélni, érzi hogy én is milyen őrülten szeretem meg ilyenek, szinte már úgy érzem miatta, hogy nincs más választásom. Szeretem, mint embert, de nekem ez kevés, nem vagyok már boldog, de sajnálom megfosztani magamtól. Jó kicsit fellengzősen hangzik, de komolyan, úgy érzem, ha otthagynám, akkor kihúznám a talajt a lába alól teljesen és sajnálom.
2010. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is igy vagyok,h nem igazán tudok szakitani. Bár már rájöttem,h ez nehéz dolog!

Engem terhesen hagyott el a kisfiam apja. Nagyon nehéz volt kilábalnom a helyzetből! Most 14 hós a gyerek! Egy hete szakitottam a párommal akit már gyerekkel ismertem meg! Nem ment már a kapcsolat hónapok óta,nem voltam boldog mellette. Mégis nagy elszántság kellett hozzá,h kimondjam vége!

Én tudom mit érzel!

De még fiatal vagy,jobb most mint mikor már tul késő!

Nem könnyű egyedül egy gyerekkel,de ha menthetetlen a kapcsolat akkor lépni kell,mert igy a gye3rek sem lesz boldog!

2010. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted és gyerek is van, akkor miért nem vagy boldog? Ezekre próbálj választ adni magadnak és vizsgáld meg, hogy van-e nagyobb esély ezeket másnál máshogy megélni.
2010. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért nem mert nem igazán foglalkozik a gyerekkel, sokszor eljár nélkülem, nem bulizni hanem ide oda, horgászni, stb.

Nagyon hirtelen természet, sokszor meggondolatlanul cselekszik. Ráadásul anyuékkal lakunk és ő nem jön ki vele.

Ha egyedül laknánk szerintem nem lenne semmi gond de ez sajnos egyenlőre nem megoldható.Tegnap elmagyaráztam neki ezeket, és mondtam hogyha nem tud családapaként viselkedni inkább menjen el, én nem tartom vissza.

De nem ment el.

2010. szept. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!